Szukaj

Elegancka Agnieszka Radwańska została poważną panią ambasador! Sportowy dres zamieniła w oficjalny strój i wygląda w nim jak Victoria Beckham!

Agnieszka Radwańska UNICEF

Agnieszka Radwańska została UNICEF Polska

Agnieszka Radwańska została nowym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF. Tenisistka będzie walczyć o prawa dzieci z krajów rozwijających się.

Najbardziej utytułowana polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, która ostatnio przeszła już na sportową emeryturę, pojawiła się 9 stycznia na gali UNICEF. Okazało się bowiem, że sportsmenka postanowiła wykorzystać swoją popularność do niesienia pomocy dzieciom z krajów rozwijających się.

Agnieszka Radwańska jako nowa ambasadorka UNICEF-u powiedziała, że teraz jej dotychczasowa praca i kariera sportowa nabiorą nowego, głębszego sensu:

To jest najpiękniejsza rzecz, jaka może być. Bardzo cieszę się z tego, że mogłam zostać ambasadorem UNICEF Polska i pomagać innym w wielu zakątkach świata, przede wszystkim dzieciom, które mają złe warunki od samego początku i praktycznie niczego nie mają – mówiła Agnieszka.

Marek Krupiński – dyrektor generalny UNICEF Polska jest zachwycony tym wyborem. Jego zdaniem Agnieszka Radwańska jest idealnym kandydatem na Ambasador Dobrej Woli, jest znana, bardzo sympatyczna, popularna, bezpośrednia a to są cechy pożądane u nowego ambasadora.

W naszym przypadku ważne było to, że bardzo szybko zareagowała na zaproszenie i rozmowy, gdy jeszcze nie mówiliśmy o ambasadorowaniu lecz tylko o zaangażowaniu się i pomocy – mówił dyrektor generalny UNICEF Polska na spotkaniu prasowym.

Oczywiście wszyscy Ambasadorowie Dobrej Woli walczą o prawa dzieci wspierając misję UNICEF pro-bono. Agnieszka na gali pojawiła się w niezwykle oficjalnej odsłonie, w czarnej marynarce, kremowej spódnicy i białej bluzce. Całość przywołuje na myśl stylizacje Victorii Beckham, żony Davida Beckhama, która uznawana jest za fankę minimalistycznego stylu.

Prawdziwa pani ambasador.

Agnieszka Radwańska otworzyła hotel na krakowskiej starówce! Cena za noc słona, ale warunki jak w pałacu!

To musiało zaboleć! Ojciec Agnieszki Radwańskiej skomentował niespodziewane zakończenie kariery córki. „Nie po to tyle lat…”

Agnieszka Radwańska jest w ciąży? W święta pokazała zaokrąglony brzuszek, a w Sylwestra? Teraz już nie ma żadnych wątpliwości


Czy Agnieszka Radwańska dobrze się ubiera?

×