Szukaj

Agnieszka Kaczorowska robi z córeczki kopię siebie. W takiej samej sukience Emilka wygląda jak jej klon

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska z córką

Agnieszka Kaczorowska udostępniła zdjęcie z córeczką, na którym obie ubrały się w takie same sukienki. Fani są zachwyceni tym widokiem.

Agnieszka Kaczorowska należy do niezwykle pracowitych gwiazd show-biznesu. Niemal rok temu po raz pierwszy została mamą i jej życie wywróciło się do góry nogami. Na świecie pojawiła się mała Emilka, która momentalnie stała się oczkiem w głowie rodziców. Rodzina kilka miesięcy temu wprowadziła się też do nowego domu. Tancerka chętnie chwali się w social mediach zdjęciami, na których pokazuje, jak wygląda jej nowe gniazdko. Trzeba przyznać, że ma doskonały gust.

Gwiazda nie stroni także od pokazywania szczegółów z życia rodzinnego. Często na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z córeczką. Można zauważyć, że dziewczynka jest całym jej światem i na jej wychowaniu skupia całą swoją energię. Nic dziwnego, że stała się inspiracją dla wielu mam.

Aktorka szczerze opowiada o macierzyństwie i chętnie poleca sprawdzone przez siebie produkty. Pokazuje także stylizacje, którymi zachwyca. Jej obserwatorki bardzo chętnie korzystają z rad, których chętnie udziela.

Agnieszka Kaczorowska ubrała się z córką w takie same sukienki

Tancerka spędza każdą wolną chwilę wraz z córeczką. Aktualnie zabrała ją na urlop, który rozpoczęła pobytem nad polskim morzem. Pokazała wtedy wspólne zabawy z dziewczynką, a także chwile, kiedy ta zaczęła stawiać pierwsze kroczki.

Po powrocie z wybrzeża zdecydowała się na kontynuację swojej wyprawy. Rodzina udała się w podróż do Zakopanego. To tu Agnieszka zdecydowała się ujawnić swoją szczupłą sylwetkę. Wstawiła zdjęcie, na którym pozowała, będąc w basenie. To zdjęcie wzbudziło niemały zachwyt wśród internautów.

Teraz przyszedł czas na kolejną fotografię. Gwiazda pokazała się na niej wraz z córeczką. Emilka miała na sobie sukienkę, która była miniaturową kopią kreacji mamy. Co za uroczy widok.

View this post on Instagram

To był krótki wypad, ale jakże udany! ???????? My już w Warszawie… Często pytacie mnie o to jak Emilka znosi jazdę autem i co robimy, aby się nie nudziła.???? No cóż… powiem Wam tak – jedźcie nocą lub o świcie, tak aby Maluch spał jak najwięcej.???? My raz popełniliśmy błąd jechania w ciągu dnia… Wracając znad morza.???? To czas aktywności dziecka i chociaż stawaliśmy na głowie, aby ją zabawić, to ona po prostu była ZNUDZONA. Jeżeli podróż jest krótka, to można się wstrzelić w jakaś drzemkę… natomiast na długie trasy osobiście, dla spokoju WSZYSTKICH, proponuję noc i zapas kawy.☕️ #Pelakiwpodróży #Pelakowelove _______________ @hotelmercurekasprowyzakopane #mercurekasprowyzakopane ???? @by____sophie

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

W komentarzach padło mnóstwo słów zachwytu ze strony fanów.

  • Zazdroszczę tych przepięknych kreacji w duecie. Ależ fajnie to wygląda!
  • Cudownie wyglądacie obie.
  • Świetne się prezentujecie. Urocze kreacje.

Sukienki mamy i córeczki utrzymane są w romantycznym stylu retro. Mają bufki na rękawach i falbanki. Dziewczyny wspólnie tworzą naprawdę zgrany duet.


Agnieszka Kaczorowska z córeczką

Agnieszka Kaczorowska z córeczką

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×