Szukaj

Sweterek Agnieszki Kaczorowskiej podbija sieć. Takiego cuda dawno nie wiedzieliśmy

Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny udowodniła, że ma wyczucie stylu. Pokazała się w domowym zaciszu, ubrana w sweterek, który momentalnie podbił sieć. Takiego cuda dawno nie widziałyśmy. Ile kosztuje sweterek gwiazdy?

Agnieszka Kaczorowska z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat. Wszyscy mogliśmy śledzić na ekranach telewizorów jej przemianę, gdy z grzecznej Bożenki z Klanu stała się gorącą tancerką programu Taniec z gwiazdami. Aktualnie aktorka jest szczęśliwą żoną i matką.

Po urodzeniu swojej pierwszej córeczki jej uwaga skupiła się na macierzyństwie, jednak nie zniknęła z sieci. Regularnie publikuje posty na swoim Instagramie, dzięki czemu fani wiedzą, co się u niej dzieje. Niejednokrotnie zachwyciła już swoje obserwatorki stylem i doborem ubrań. Można z pewnością stwierdzić, że staje się kobiecą ikoną mody. Dziś po raz kolejny udowodniła, że ma oko do perełek i pokazała się w sweterku, który momentalnie podbił sieć. Ile kosztuje i gdzie można go kupić?

Agnieszka Kaczorowska w ręcznie robionym sweterku podbija serca obserwatorek

Agnieszka Kaczorowska nie po raz pierwszy zachwyca stylizacją. Ostatnio pokazała się w kombinezonie z popularnej sieciówki, który dostępny jest w bardzo niskiej cenie. Można go kupić już za 59,99 złotych. Dziś tancerka po raz kolejny postanowiła podzielić się perełką, jaką odkryła. Wrzuciła zdjęcie w boskim, ręcznie robionym sweterku z wełny, na reakcję fanek nie musiała długo czekać. Fotografię wykonała w chwili wolnej między pracą a byciem mamą i żoną:

W międzyczasie między pracą, a byciem mamą…i żoną

Już po chwili posypało się mnóstwo pytań o markę i dostępność sweterka.

  • Czy mogę wiedzieć skąd sweterek?
  • Mega sweterek skąd?
  • Jaki piękny sweter! Jaka piękna Ty!
  • Dziewczyno, jaka figura, sweterek fantastyczny! Skąd?

Agnieszka Kaczorowska z chęcią podzieliła się firmą, w której ofercie znajdziemy taką perełkę. My natomiast sprawdziliśmy, za jaką cenę można kupić to cudo. Okazuje się, że znajdziemy go na stronie marki Lamita Organic, która zajmuje się wykonywaniem tych ręcznie robionych dzieł.

Cena zakupu sweterka może zaskoczyć niejedną fankę, gdyż dostaniemy go, w zależności od wersji kolorystycznej za 430 lub 480 złotych. Oprócz ubrań dla dorosłych dostępne są także identyczne modowe cuda w wersji dziecięcej, po 250 złotych. Skusicie się na zakup?


Agnieszka Kaczorowska w modnym swetrze

Agnieszka Kaczorowska w modnym swetrze

Sweterek Agnieszki Kaczorowskiej

Sweterek Agnieszki Kaczorowskiej

Sweterek Agnieszki Kaczorowskiej

Sweterek Agnieszki Kaczorowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×