Szukaj

Agnieszka Kaczorowska nosi modne buty z sieciówki! Właśnie trafiły na wyprzedaż!

Agnieszka Kaczorowska nosi klapki z przeceny. Gwiazda bardzo dba o swój wizerunek, zawsze jest nienagannie ubrana i umalowana. Nawet jak wychodziła z porodówki, to z klasą. Nic dziwnego, że fanki oszalały na widok jej nowych butów.
Agnieszka Kaczorowska buty z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska buty z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska po kilku nieudanych związkach, w końcu spełniła swoje marzenie i we wrześniu ubiegłego roku wyszła za swojego ukochanego Macieja Pelę. 26 lipca na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Aktorka urodziła córkę, której dała na imię Emilia. Gwiazda cały przebieg swojej ciąży skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Nie inaczej jest po przyjściu dziewczynki na świat. Ciągle dowiadujemy się nowych szczegółów z życia rodziny. Ostatnio aktorka wybrała się, oczywiście razem z córeczką, do swojej szkoły tańca.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!

View this post on Instagram

Emi już ma za sobą pierwszą wizytę w @danceworld_by_a_kaczorowska ???? A Was zapraszamy na Dzień Otwarty w #DWBAK już w najbliższą sobotę ???????? więcej info w wydarzeniu – LINK w BIO ???????? Odbędą się bezpłatne lekcje próbne, abyście mogli nas poznać i zapisać się na najbardziej odpowiednie zajęcia.???? #danceworldbyagnieszkakaczorowska _____________________________________ Kochane ! ???? Pytacie mnie w wiadomościach co to za fajna torba do wózka…???? Spieszę z odpowiedzią, że to cudna polska marka ???????? @beztroska_ ???????? Torba bardzo dobrze mi służy! Klasyczna, ładna, bardzo praktyczna! Polecam całym ❤️ #beztroska #beztroska_ _____________________________________ @3kiwi.pl #3kiwi #3kiwi_baby #kilometryz3kiwi

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Mąż aktorki, Maciej Pela, przejął kilka miesięcy temu jej zadania związane z prowadzeniem szkoły tańca Danceworld. Para jest bardzo dobrze zorganizowana i świetnie dzieli się obowiązkami, jednak Agnieszka postanowiła osobiście pofatygować się do placówki. Zabrała ze sobą Emilię. Panie wyglądały stylowo, jak zawsze – bo chociaż malutkiej nie widać, to wożona jest pięknym wózkiem. A jej mama?

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową piętrową willą! Przy jej dawnej ciasnej kawalerce to prawie pałac Buckingham! Pamiętacie tamte wnętrza?

Agnieszka Kaczorowska nosi buty z sieciówki

Biały top z lekko bufiastymi rękawami, o długości do łokcia, zestawiła z brązową, skórzana spódnicą. Rozpuszczone włosy przytrzymała okularami przeciwsłonecznymi. Uwagę internautek przykuły jednak buty Kaczorowskiej. To piękne, skórzane, wygodne klapki.

Okazuje się, że można je kupić w sieciówce, to obuwie marki Wojas, do tego z przeceny. Można je obecnie nabyć za jedyne 149 złotych. W sprzedaży dostępna jest również model w kolorze czarnym.

Buty Wojas z przeceny, które nosi Agnieszka Kaczorowska

Buty Wojas z przeceny, które nosi Agnieszka Kaczorowska

Fanki zwróciły uwagę również na torbę do wózka, Kaczorowska bardzo ją poleciła. Okazuje się, że wygodny dodatek dla każdej mamy można kupić w sieci na beztroska.com.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!


Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Agnieszka Kaczorowska w butach Wojas

Klapki Wojas

Klapki Wojas

Klapki Wojas

Klapki Wojas

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×