Dziecko w drodze?! Agnieszka Hyży z zaokrąglonym brzuszkiem na salonach! Obcisła sukienka pokazała za dużo?

Agnieszka Hyży w ciąży?

Agnieszka Hyży w ciąży?

Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Agnieszka Hyży jest w ciąży? Ukochana Grzegorza Hyżego może poszczycić się idealną sylwetką – nic w tym zresztą dziwnego, bo regularnie ćwiczy, dba o dietę i stara się żyć wedle zasad bycia fit. Na śniadaniu prasowym, które odbyło się 23 listopada można jednak było zauważyć znaczną zmianę w jej figurze. Wszystko przez obcisłą sukienkę w stylu Kim Kardashian.

Agnieszka słynie z doskonałego gustu. Jej stylizacje są zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach, a wygląd nigdy nie pozostawia nic do życzenia. Kreacje i dobrane do nich dodatki zgrywają się ze sobą i tworzą harmonijną całość. Nie inaczej było tym razem. Hyży postawiła na białą sukienkę w stylu Kim – podkreślała biodra i eksponowała biust, opinała również talię, ujawniając delikatnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy, co może sugerować, że Grzegorz i jego piękna partnerka niedługo zostaną rodzicami.

Do swojej sukienki Agnieszka dobrała liliowy seterek oraz złotą biżuterię, która dodawała szyku całej stylizacji i przyciągała wzrok. Podobnie zresztą jak odważny dekolt, wobec którego nie sposób było przejść obojętnie. Look uzupełniła delikatnym, rozświetlającym makijażem i prostą fryzurką, a wisienkę na torcie stanowiły błyszczące sandałki na szpilce, pięknie profilujące łydki i wysmuklające wizualnie całą sylwetkę.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy, a Agnieszka niedługo zostanie mamą?

Agnieszka Hyży zostałą twarzą nowej telewizji! Właśnie ruszył jej program! [WIDEO]

Grzegorz Hyży za chwilę podbije całą Europę! Już wiemy, czy wystąpi na Eurowizji! [WIDEO]

Maja Hyży wzięła cichy ślub i niczym się nie chwali?! Internauci dokonali sensacyjnego odkrycia!

 


Agnieszka Hyży na śniadaniu prasowym

Agnieszka Hyży na śniadaniu prasowym

Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Agnieszka Hyży na śniadaniu prasowym

Agnieszka Hyży na śniadaniu prasowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×