Szukaj

Agnieszka czy Maja? Która z partnerek Grzegorza Hyżego ubrała się lepiej na imprezę?

Maja Hyży i Agnieszka Hyży stylizacje

Maja Hyży i Agnieszka Hyży stylizacje

Agnieszka Hyży i Maja Hyży w wiosennych stylizacjach

Z jedną z nich Grzegorz Hyży był niegdyś, z drugą zakłada rodzinę i buduje przyszłość. Maja Hyży musiała ustąpić miejsca Agnieszce Hyżej, ale nie oznacza to przecież, że wciąż nie mogą konkurować na innych poziomach. Na przykład modowych.

Agnieszka to ikona kobiecego stylu, zawsze elegancka i subtelna, Mai też nic nie brakuje. Która z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Obie panie pokazały się dziś szerszej publice podczas dwóch różnych wydarzeń: Agnieszka rozświetliła swoją obecnością otwarcie nowego salonu kosmetycznego, a Maja rzuciła okiem na nową, wiosenną kolekcję obuwia.

Maja postawiła na sportową elegancję. Wygodne buty i spodnie z nogawką przed kostkę, które uzupełniła tuniką w stylizowany na wojskowe moro wzór. Jasne kolory pięknie podkreślają jej ciemne włosy i opaleniznę, ale góra stylizacji w naszym odczuciu nieco zniekształciła jej sylwetkę.

Z kolei Agnieszka zawierzyła swój dzisiejszy wygląd kolorowi niebieskiemu, w różnych jego odcieniach i wariacjach. Wie, co robi, bo wiadomo nie od dziś, że lepiej od blondynek w niebieskim wyglądają tylko rude 🙂 Wzorzystą sukienkę pięknie stonował ciemny, gładki płaszcz i szara torba zarzucona na ramię, a przed ciężkością uratowały tę stylizację szpilki w beżowym odcieniu.

Sami oceńcie, która wyglądała lepiej.

Zobacz: Wysyp imprez z udziałem gwiazd: Agnieszka Włodarczyk, Honey, Tamara Arciuch, Weronika Rosati, Kasia Cichopek [DUŻO ZDJĘĆ]

Agnieszka Hyży stylizacja wiosenna

Agnieszka Hyży stylizacja wiosenna

Maja Hyży na imprezie

Maja Hyży na imprezie


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×