Agnieszka Chylińska nieźle zaszalała z włosami. Tak odważnej fryzury jeszcze nie miała

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska pochwaliła się na Instagramie odważną fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Internauci są zachwyceni.

Agnieszka Chylińska w zeszłym roku świętowała wyjątkowy jubileusz – minęło 25 lat od momentu, w którym zadebiutowała na scenie. Przez ten czas zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. Chciała podziękować im w wyjątkowy sposób, planowała wyruszyć w trasę koncertową po Polsce. Przez pandemię koronawirusa musiała ją przełożyć.

Gwiazda wróciła jednak do pracy. Ponownie zasiadła w jury Mam Talent!, którego nowe odcinki już są nagrywane i za kilka tygodni zagoszczą na antenie TVN-u. W roli oceniających będą jej towarzyszyć: Małgorzata Foremniak, a także Jan Kliment, który zadebiutuje w tej roli. Zastąpi Agustina Egurrolę, który rozpoczął współpracę z TVP.

Agnieszka Chylińska w odważnym kolorze włosów. Jak wygląda?

Chylińska nie tylko pojawia się na planie programu, ale także aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Pokazuje wybrane momenty kariery, a także dzieli się z internautami przemyśleniami na dane tematy. Niedawno wypowiedziała się na temat macierzyństwa. Gwiazda, która ma troje dzieci Ryszarda, Esterę i Krysię, przyznała, że to, iż została mamą, ją uratowało:

Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam. Ale to moja historia i mój proces. Proces, który cały czas trwa… – napisała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska w poniedziałkowy wieczór opublikowała kolejny post na Instagramie. Tym razem pochwaliła się odważną fryzurą, która zagościła na jej głowie. Chociaż jeszcze niedawno nosiła blond, tym razem postawiła na zieleń. Do swojej metamorfozy nawiązała w krótkim podpisie:

Młody jęczmień.

Internauci nie zostawili tego bez reakcji. W komentarzach komplementują urodę gwiazdy i piszą, że w każdym kolorze włosów świetnie wygląda:

  • Co byś nie miała na głowie zawsze piękna. Cudownie wyglądasz.
  • W imię zasady: nigdy taka sama, zawsze piękna.
  • Ale fajne włosy. Petarda. Nieprzewidywalna i za to Cię uwielbiam.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Chylińska wybrała naprawdę odważną fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.


Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska 2011 vs. 2021

Agnieszka Chylińska 2011 vs. 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×