Szukaj

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach. Odważna zmiana zachwyciła internautów

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska jest królową metamorfoz. Jak wyglądałaby w ciemnych i długich włosach? Fryzjer gwiazd podjął się tego wyzwania. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Agnieszka Chylińska w 2020 roku świętowała jubileusz – minęło 25 lat od momentu, w którym zadebiutowała na scenie. Gwiazda chciała podziękować sympatykom za to, że tak długo jej towarzyszą. Planowała wyruszyć w trasę koncertową. Te zamiary pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Występy zostały przełożone na inne terminy.

Chylińska zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, których przyzwyczaiła do tego, że co jakiś czas eksperymentuje z fryzurami. W ostatniej edycji programu Mam Talent, gdzie zasiadła w jury, niemal co odcinek zaskakiwała nowym kolorem włosów i trudno było za nią nadążyć. Miała niebieskiego i różowego irokeza, w finale show zaszalała maksymalnie i połączyła dwa kolory.

Chociaż w 2020 roku lubiany program telewizyjny nie pojawił się na antenie, piosenkarka nadal szokowała swoimi fryzurami. Tak jak we wrześniu, gdy pojawiła się w zielonym kolorze. Odważna metamorfoza spodobała się internautom.

Zobacz: Chylińska uczciła powrót na scenę nową fryzurą. Zmiana jest totalna. Fanów aż zamurowało: „Odważnie” 

Agnieszka Chylińska w ciemnych i długich włosach

Chylińska nie boi się bawić wizerunkiem. Z wyglądem artystki postanowił poeksperymentować też fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański. Przerobił zdjęcia piosenkarki w programie graficznym i pokazał ją we fryzurach, w jakich fani jeszcze jej nie widzieli. Zaprezentował, jak Agnieszka wyglądałaby w jasnych włosach do ramion, a także w niebieskim kolorze.

To jednak ostatnia metamorfoza wywołała największe poruszenie. Fryzjer gwiazd zaprezentował, jak jurorka Mam Talent wyglądałaby w długich, ciemnych włosach. Fryzjer był zachwycony efektem. W jego ocenie Agnieszka Chylińska w takim wydaniu świetnie się prezentuje:

Wersja ciemne! Moje zdanie… Genialnie.

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach

Jego zdanie podzieliło aż 64 procent internautów, którzy zobaczyli to zdjęcie. Uważają, że w takiej wersji gwiazda doskonale wygląda. Podzielacie te opinie?

Wspomnijmy, że piosenkarka nie jest jedyną gwiazdą, którą Łukasz Urbański zaprezentował w nowym, odmienionym wydaniu. Niedawno pokazał, jak Klaudia El Dursi wyglądałby w blondzie. Internauci nie byli jednak zachwyceni.


Agnieszka Chylińska w długich włosach

Agnieszka Chylińska w długich włosach

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach

Agnieszka Chylińska w niebieskich włosach

Agnieszka Chylińska w niebieskich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×