Szukaj

SZTOS! Agnieszka Chylińska ubrała się jak Kuba Wojewódzki! Ale podobieństwo!

Agnieszka Chylińska Mam talent

Agnieszka Chylińska w nowym odcinku „Mam Talent”

Agnieszka Chylińska zaistniała na polskiej scenie jako zbuntowana nastolatka, a jej styl odpowiadał jej muzyce. Nosiła zbyt duże i mało kobiece ubrania, malowała się bardzo mocno, zawsze nosiła wzbudzające kontrowersje fryzury. Z czasem dorosła, ewoluowała jako artystka, a razem z nią zmienił się też jej styl. Wcale nie oznacza to jednak, że Agnieszka przestała zaskakiwać i zadziwiać swoimi kolejnymi kreacjami.

W zeszłym tygodniu pojawiła się w Mam Talent w błękitnej sukience i na szpilkach, a jej stylizacja była bardzo cukierkowa i bardzo dziewczęca. Nie jest to sporym zaskoczeniem, bo w ostatnich latach Chylińska naprawdę stawiała na kobiece kreacje. Tym razem postawiła jednak na męski zestaw i zaprezentowała się w czarnej marynarce i białej koszulce z nadrukiem przedstawiającym krawat.

Do swojej stylizacji dobrała jeszcze wygodne trampki i spodnie uszyte z brokatowego materiały, w stylu popularnych w poprzednich miesiącach boyfriend’ów. Do tego flagowy niebieski irokez i lekki makijaż, jak zwykle skupiony na oczach. Trzeba przyznać, że Agnieszka jest spełnieniem marzeń każdego projektanta mody i stylisty – w co by ją nie ubrać, zawsze prezentuje się fantastycznie. Tu najwyraźniej zainspirowała się Kubą Wojewódzkim, który również często nosi zabawne t-shirty, na które zarzuca marynarki. 😉

Jak wam się podoba? Wolicie ją w bardziej dziewczęcym wydaniu czy może raczej „po męsku” jak w nowym odcinku Mam Talent?

Cukierkowa Agnieszka Chylińska w dziewczęcej sukience brylowała w „Mam Talent”! Pokazała wszystkie nowe tatuaże oraz zgrabne nogi!

Agnieszka Chylińska jest niemożliwa! Mąż chciał ją wesprzeć przy porodzie, a ona… „To był dramat”

Agnieszka Chylińska pierwszy raz opowiedziała tak dużo o mężu i dzieciach! Zdradziła nawet… jak mieszka!


Agnieszka Chylińska w Mam Talent

Agnieszka Chylińska w Mam Talent

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej w

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej w "Mam Talent"

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej w

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej w "Mam Talent"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×