Szukaj

Cukierkowa Agnieszka Chylińska w dziewczęcej sukience brylowała w „Mam Talent”! Pokazała wszystkie nowe tatuaże oraz zgrabne nogi!

Agnieszka Chylińska mam talent

Agnieszka Chylińska mam talent

Agnieszka Chylińska w cukierkowej kreacji w „Mam Talent”

Agnieszka Chylińska podczas swojej kariery zmienia się jak kameleon. Artystka uwielbia zaskakiwać i eksperymentować ze swoim wizerunkiem, zatem ostatnio pojawiła się z nową płytą, a teraz szaleje ze swoim wyglądem. Od pewnego czasu na głowie piosenkarki możemy podziwiać niebieskiego irokeza oraz nowe tatuaże umieszczone na jej odsłoniętych skroniach. Ale to nie wszystko! Chylińska zapragnęła także poszaleć ze stylizacjami. Jedną z nich zaprezentowała ostatnio podczas show TVN, Mam Talent!.

Takiej Agnieszki dawno nie widzieliśmy. Znana z raczej drapieżnego wizerunku wokalistka rockowa wskoczyła w niebieską cukierkową sukienkę z falbankami. Szeroki pasek w talii podkreślił szczupłą sylwetkę jurorki telewizyjnego show. Nie zabrakło także odsłoniętych zgrabnych nóg wokalistki oraz różowych bajkowych pantofelków. Gdyby nie liczne tatuaże znajdujące się na ciele artystki, można śmiało Agnieszkę pomylić z 16-letnią słodką lolitką. Co ciekawe, dotychczas tego typu ażurowe kreacje nosiła Natalia Siwiec, więc obie gwiazdy mogą sobie podać ręce.

Z całą pewnością Agnieszka wciąż szuka swojego nowego stylu, tym dziecięcym wyglądem piosenkarka zaskoczyła wszystkich podobnie jak swoją ostatnią płytą. Tylko czy taki słodki wizerunek do niej pasuje?

Czekamy na kolejne ciekawe odsłony Agnieszki.

Agnieszka Chylińska jest niemożliwa! Mąż chciał ją wesprzeć przy porodzie, a ona… „To był dramat”

Agnieszka Chylińska pierwszy raz opowiedziała tak dużo o mężu i dzieciach! Zdradziła nawet… jak mieszka!

Z Agnieszką Chylińską było źle! Gwiazda wyjawiła swój sekret sprzed dwóch lat. „Może to jest zbyt intymne, ale…” [WIDEO]


Stylizacja Agnieszki Chylińskiej z

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej z "Mam Talent"

Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Agnieszka Chylińska - Mam Talent

Agnieszka Chylińska - Mam Talent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×