Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Mam Talent: Agnieszka Chylińska w kratce, a Małgorzata Foremniak w paskach. Pierwszy pojedynek na stylizacje za nami

Jurorzy programu Mam Talent na pierwszym castingu


Jurorzy Mam Talent na pierwszym castingu

Rozpoczęły się pierwsze castingi do kolejnego sezonu Mam Talent! Już niedługo na antenie TVN-u zobaczymy zmagania utalentowanych ludzi z całej Polski, walczących o zaszczytne pierwsze miejsce – w jury programu zasiądą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Augustin Egurrola. 

10 lipca gwiazdy poznały pierwszych uczestników programu. Chętnie pozowały też do zdjęć, chwaląc się szykownymi stylizacjami – Augustin i Chylińska postawili na modne w tym sezonie kraty, a Foremniak, żeby wyłamać się z tego kraciastego duetu, postawiła na paski.

Agnieszka postawiła na oryginalnie skrojone spodnie w klasyczną, biało-czarną kratkę. Świetnie podkreśliły jej smukłe łydki i talię, a sportowe buty i biała koszula nadały całemu lookowi bardzo wakacyjną świeżość. Włosy wokalistki jak zwykle ułożone w fantazyjną fryzurę zgrywały się kolorystycznie z całą resztą, a okulary przeciwsłoneczne dodawały pazura i zgrabnie domykały ten wygodny outfit.

Foremniak zdecydowała się na podkreślenie walorów swojej figury. Szpilki w odcieniu pastelowego błękitu wydłużały jej zgrabne nogi, a sukienka w pionowe pasy tylko to podkreśliła. Aktorka wie jak zadbać o to, by nikt nie przeszedł obok niej obojętnie. Pasek przewiązany w talii uwydatnił ładne wcięcie, a srebrna biżuteria subtelnie połyskiwała na szyi i w uszach gwiazdy. Stylizację wykończyła okularami przeciwsłonecznymi, co na obecną pogodę było doskonałym pomysłem.

Zobaczcie jak się prezentowali w naszej galerii! Która stylizacja podoba wam się najbardziej?

Koszmar Polki! Finalista „Mam Talent” uprowadził jej dzieci do Egiptu! „Urządził mi prawdziwe piekło na ziemi. Wywoził związaną na pustynię, kaleczył nożem”

Jurorzy programu Mam Talent na pierwszym castingu

Jurorzy programu Mam Talent na pierwszym castingu

Agnieszka Chylińska czy Małgorzata Foremniak? Która gwiazda lepiej wyglądała w Mam talent 8?Komentarzy: 1


Ala | 12 lipca 2017, 00:10

Oj co jak co ale Małgosia Foremniak to chyba zaczeła bardziej świadomie jeść i funkcjonować. Pewnie stosuje dodatkowo tabsy IQacai bo figurę ma coraz lepszą. Bardzo się ciesze, ze ludzie coraz częściej dbają o siebie. Milej patrzeć na nich no i wiadomo zdrowiej dla nich. 😉


Dodaj komentarz
×