Szukaj

Agata Duda i Andrzej Duda wylecieli na Sycylię! Mamy zdjęcia z egzotycznej wyprawy pary prezydenckiej

Agata Duda i Andrzej Duda na Sycylii

Agata Duda i Andrzej Duda na Sycylii

Agata Duda zachwyciła stylizacją podczas prezydenckiej wizyty na Sycylii. Jeśli chodzi o wygląd, to Pierwsza Dama nie ma sobie równych.

Agata Duda towarzyszyła mężowi, Andrzejowi Dudzie podczas przedświątecznej, oficjalnej wizyty w PKW Sophia na Sycylii. Jak zawsze była jego ozdoba. W wybranej stylizacji wyglądała znakomicie.

Agata Duda wizyta na Sycylii. Jak wyglądała Pierwsza Dama?

Szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia para prezydencka angażuje się w różne akcje pomocowe. Nie tak dawno przekazali paczki w ramach Szlachetnej Paczki. Spełniają też oficjalne obowiązki w ramach których polecieli z wizytą do bazy wojskowej na Sycylii.

Na zdjęciach udostępnionych na profilu Prezydent RP, Pierwsza Dama pozuje w towarzystwie żołnierek odbywających służbę w bazie na włoskiej wyspie. Uśmiechnięta prowadzi swobodne konwersacje, a wygląda przy tym zjawiskowo.

Podczas przedświątecznej wizyty Pary Prezydenckiej w PKW Sophia na Sycylii Agata Kornhauser-Duda spotkała się z paniami uczestniczącymi w misji – napisano na profilu Prezydenta RP.

Agata Duda na wizytę wybrała czerwony płaszczyk o długości do połowy uda, który przewiązała skórzanym paskiem. Podkreśliło to jej słynną szczupłą talię. Pod nakryciem miała czarny, prosty top. Do całości dobrała też ciemne, wąskie dżinsowe spodnie.

Włosy ułożyła w charakterystyczne dla siebie sposób, czyli gładko do góry. Makijaż delikatnie podkreślał jej urodę.

Pierwsza Dama naprawdę świetnie prezentuje się w takich lekko swobodnych stylizacjach, zdecydowanie jej tez do twarzy w czerwieni. Look, który wybrała na wizytę w bazie na Sycylii odjął jej lat.

Zobacz: Agata Duda wzięła udział w jubileuszowej gali i zachwyciła wszystkich. Wyglądała naprawdę stylowo


Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Agata Duda na Sycylii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×