Szukaj

Agata Duda w kreacji z Zary! Jest tak piękna i tak tania, że tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

Agata Duda Zara stylizacja spódnica

Agata Duda Zara stylizacja spódnica

Agata Duda w spódnicy z Zary

Agata Duda nosi ubrania marki Zara! Pierwsza Dama została ostatnio przyłapana w spódnicy, która dostępna jest w zimowej ofercie popularnej sieciówki. Żona prezydenta wystąpiła w świątecznej kreacji na XI edycji Międzynarodowego Kiermaszu Dobroczynnego, który objęła honorowym patronatem. Kornhauser-Duda wyglądała nienagannie.

Agata zdecydowała się ubrać w czarną bluzkę, do której dobrała pasujące kolorystycznie kolczyki. Prawdziwym hitem jej looku była spódnica z Zary w szalenie modną w tym sezonie kratę. Za przepiękny ciuszek Duda zapłaciła zaledwie 199 złotych.

Fani byli zachwyceni wyglądem słynnej germanistki. Na oficjalnym profilu Prezydenta RP na Instagramie nie szczędzili komplementów pod adresem Pierwszej Damy. Oprócz wirtualnych serduszek, które jak wiadomo są wyrazem aprobaty, komentujący podkreślali, że spódnica jest niesamowicie śliczna, a Duda jest bardzo stylową kobietą, niektórzy porównują ją nawet do podziwianej przez znawców mody na całym świecie księżnej Kate.

Agata niejednokrotnie udowodniła, że jest nie tylko osobą, która z trendami w modzie jest za pan brat, ale także ma złote serce, które nie jest obojętne na krzywdę drugiego człowieka – zebrane podczas kiermaszu dobroczynnego fundusze wesprą polskie organizacje charytatywne. Brawo!

Agata Duda jak z katalogu Chanel na uroczystej konferencji. Już sama marynarka jest hitem

Agata Duda w wiosennej sukience i kozakach. Identyczne miała Melania Trump!

Agata Duda znika w oczach! Dopasowana sukienka obnażyła prawdę. Pierwsza Dama jest szczuplutka jak modelka!


Agata Duda wybrała spódnicę z Zary

Agata Duda wybrała spódnicę z Zary

Agata Duda w spódnicy z Zary

Agata Duda w spódnicy z Zary

Agata Duda w spódnicy z Zary

Agata Duda w spódnicy z Zary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×