Szukaj

Agata Duda w tanim stroju z ZARY odwiedziła centralę Google’a! Tylko patrzeć jak ciuszek Pierwszej Damy zniknie z półek!

Agata Duda w różowej marynarce z Zary odwiedziła siedzibę Google w Kalifornii. Pierwsza Dama wystąpiła w stroju z nowej kolekcji popularnej sieciówki. Cena ciuszka nie przyprawia o zawrót głowy.
Agata Duda, Zara, różowa marynarka

Agata Duda, Zara, różowa marynarka

Agata Duda uchodzi za jedną z najbardziej stylowych kobiet w Polsce. Pierwsza Dama podczas oficjalnych wystąpień prezentuje się nienagannie, najczęściej sięga po kreacje szyte specjalnie dla niej. W trakcie swojej ostatniej wizyty w Stanach Zjednoczonych mogliśmy podziwiać ją nie w trzech, a jak się właśnie okazało – co najmniej w czterech strojach. Oprócz spektakularnych galowych sukni, żona Andrzeja Dudy zaprezentowała się także w czymś bardziej casualowym.

Podczas swojej wizyty w Kalifornii Agata i Andrzej Dudowie spotkali się z prezes YouTube’a – Susan Wojcicki oraz z wiceprezesem Google ds. relacji międzynarodowych – Kentem Walkerem. Na te dwa wyjątkowa spotkania Pierwsza Dama wybrała ciuszek, który bez problemu może nabyć każda stylowa kobieta. Okazuje się, że była nauczycielka języka niemieckiego wybrała różową marynarkę z nowej kolekcji marki ZARA.

Choć Agata może pozwolić sobie na różnego rodzaju ekstrawagancje, tym razem zdecydowała się na stój z popularnej na całym świecie sieciówki, w której na co dzień ubierają się miliony ludzi. Co ciekawe, identyczny model w swojej szafie ma także Małgorzata Ohme (zobacz), słynna psycholożka TVN-u, która uwielbia proste, ponadczasowe kroje.

Agata Duda w różowej marynarce z Zary – cena

Za swoją cukierkową marynarkę z kołnierzem i klapami, która ozdobiona jest dwurzędowym zapięciem na czarne guziki, Agata Duda zapłaciła zaledwie 399 złotych, co jest dosyć przystępną ceną za tego typu wyrób. Choć jest on dostępny w zestawie ze spodniami w kant w tym samym kolorze, Agata postawiła dobrać do niego czarne rurki. Trzeba przyznać, że w klasycznym komplecie na bazie niedrogiego cacka z sieciówki Pierwsza Dama zaprezentowała się wręcz zachwycająco.

Duda po raz kolejny udowodniła, że wyczucie stylu to coś, czego nie da się kupić za żadne pieniądze. Pierwsza Dama regularnie udowadnia, że pomimo ogromnego uznania wśród Polaków, Polonii rozsianej po całym świecie, a nawet samej ikony stylu Melanii Trump, nadal jest przede wszystkim kobietą, która z chęcią zagląda do sklepów w centrach handlowych, gdzie bez problemu potrafi znaleźć dla siebie takie elementy garderoby, które pomimo przyzwoitej ceny wyglądają bardzo luksusowo. A to się chwali.

Zobacz: Agata Duda na sam koniec wizyty w USA włożyła najlepszą kreację! Melania Trump wyglądała przy niej jak szara myszka! To Polka była królową bankietu!

Zobacz: Kinga Duda poleciała do USA i wywołała skandal w mediach! Prezydent już się tłumaczy

Zobacz: Agata Duda obleje się rumieńcem po słowach Melanii Trump! Pierwsza Dama RP zrobiła na Amerykance piorunujące wrażenie!


Agata Duda w marynarce z Zary podczas spotkania w siedzibie Google w Kalifornii

Agata Duda w marynarce z Zary podczas spotkania w siedzibie Google w Kalifornii

Agata Duda podczas spotkania w siedzibie Google w Kalifornii

Agata Duda podczas spotkania w siedzibie Google w Kalifornii

Agata Duda w marynarce z Zary podczas spotkania w siedzibie Google w Kalifornii

Agata Duda w marynarce z Zary podczas spotkania w siedzibie Google w Kalifornii

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×