Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

Zdjęcie (1) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[1/12] Agata Duda w płaszczu Doroty Goldpoint

Zdjęcie (2) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[2/12] Aneta Torodczuk-Perchuć w płaszczu Doroty Goldpoint

Zdjęcie (3) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[3/12] Agata Duda na gali Lodołamacze 2017

Zdjęcie (4) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[4/12] Agata Duda na gali Lodołamacze 2017

Zdjęcie (5) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[5/12] Agata Duda na dożynkach w Spale

Zdjęcie (6) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[6/12] Agata Duda i Andrzej Duda - Narodowe Czytanie 2017

Zdjęcie (7) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[7/12] Agata Duda na obchodach Święta Wojska Polskiego 2017

Zdjęcie (8) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[8/12] Księżna Kate i Agata Duda w czerwonych sukniach

Zdjęcie (9) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[9/12] Agata Duda i księżna Kate w Warszawie - ocena stylizacji

Zdjęcie (10) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[10/12] Agata Duda na spotkaniu z dziecmi z okazji Dnia Dziecka

Zdjęcie (11) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[11/12] Andrzej Duda z żoną Agatą Kornhauser-Duda w Muzeum Narodowym w Krakowie na otwarciu wystawy Dziedzictwo

Zdjęcie (12) Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

[12/12] Melania Trump i Agata Duda w Centrum Kopernika

Komentarze

×