Szukaj

Agata Duda w Tokio wyglądała lepiej niż Angelina Jolie na promocji „Czarownicy”. Szyk, styl i klasa na miarę gwiazdy Hollywood

Agata Duda w Tokio wyglądała lepiej niż Angelina Jolie

Agata Duda w Tokio wyglądała lepiej niż Angelina Jolie

Agata Duda w Tokio pojawiła się podczas ceremonii intronizacji Cesarza Japonii, a także na oficjalnym bankiecie zorganizowanym tuż po niej. Pierwsza Dama z daleka przyciągała uwagę swoimi stylizacjami - wyglądała lepiej niż Angelina Jolie podczas promocji Czarownicy. W co się ubrała?

Agata Duda, odkąd została Pierwszą Damą, nie może narzekać na nudę i brak zajęć. U boku prezydenta Andrzeja Dudy, regularnie pojawia się podczas ważnych spotkań na całym świecie. Zdarza się, że żona prezydenta w wydarzeniach bierze udział sama. Tak jak we wtorek, kiedy Duda poleciała do Japonii.

Zobacz: Agata Duda zachwyca niemal wszystkich poza nią. Projektantka bezlitośnie podsumowała stylizacje Pierwszej Damy

Agata Duda w Tokio. W co się ubrała?

To właśnie wtedy Pierwsza Dama reprezentowała Polskę podczas ceremonii intronizacji Cesarza Japonii. Z tej okazji żona prezydenta wybrała stylizację, która była niezwykle szykowna. Agata Duda ubrała się w pastelową, zwiewną sukienkę, o długości przed kostkę.

Dobrała do niej błyszczącą srebrną narzutkę, wiązaną w pasie, a także buty na obcasie w tym samym odcieniu. Duda zabrała ze sobą małą torebkę. Wyglądała przepięknie.

Zobacz: Duda powaliła Paryż na kolana. Brigitte Marcon może się od niej uczyć klasy i stylu

Przekonani byli o tym także obserwujący parę prezydencką. Kiedy to zdjęcie pojawiło się w sieci, internauci pod adresem żony Andrzeja Dudy nie szczędzili komplementów:

  • Polska i Polacy powinni być dumni z takiej Pierwszej Damy. Ja jestem!!!
  • Wspaniała prezydencja. Dumny jestem z państwa i Polski.
  • Szyk i klasa. Wreszcie nie ma wstydu.

To jednak nie koniec stylizacji podczas tej wizyty. Kilka godzin później Duda wzięła udział w uroczystym bankiecie. Z tej okazji postanowiła się przebrać w spektakularną białą suknię ze złotymi elementami, zaprojektowaną przez Dorotę Goldpoint. Dobrała do niej złoty pasek, a także buty na obcasie w tym samym kolorze. To się nazywa klasa.

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Zobacz: Duda jak księżna Diana na wyborach parlamentarnych. Pierwsza dama wybrała identyczną kreację


Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda w Japonii

Agata Duda w Japonii

Agata Duda w Tokio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×