Wystylizowali Agatę Dudę jak Zenka Martyniuka. Pierwsza Dama wyglądała w Wigilię jak król disco-polo. Tylko spójrzcie na te dwa zdjęcia

Agata Duda i Zenek Martyniuk

Agata Duda i Zenek Martyniuk

Agata Duda i Zenek Martyniuk, gwiazdor disco polo, w podobnej stylizacji. Jak ubrali żonę Andrzeja Dudy? Zdjęcia.

Agata Duda w 2015 roku została Pierwszą Damą RP. Kiedy jej mąż, Andrzej wygrał wybory prezydenckie w drugiej turzej, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Z anonimowej nauczycielki języka niemieckiego, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym państwie. Aktualnie swoją funkcję pełni już drugą kadencję.

Żona prezydenta regularnie reprezentuje nasz kraj we wszelkiego rodzaju wydarzeniach wymagających obecności Pierwszej Damy, prezentując zazwyczaj idealnie skrojone stroje, uzupełnione stylowymi dodatkami.

Tradycją stało się to, że w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, para prezydencka składa Polakom życzenia. Nie inaczej było i w tym.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Rodakom w kraju i zagranicą życzymy spełnienia planów i marzeń, a nade wszystko wewnętrznego pokoju – niezmąconego obawami i troskami – Prezydent Andrzej Duda z Małżonką.

Jak zawsze, tak i tym razem, stylizacja, która wybrała Agata Duda, została dokładnie przeanalizowana. Tym razem Pierwsza Dama postawiła na welurową marynarkę w kolorze wina i białą bluzkę z elegancką broszką. Jakie było jednak nasze zaskoczenie, kiedy uświadomiliśmy sobie, że w podobnym stroju widzieliśmy już Zenka Martyniuka

Agata Duda w stylizacji podobnej do stroju Zenka Martyniuka

W całej historii publicznych wystąpień Agaty Dudy trudno doszukiwać się jakieś modowej wpadki. Pierwsza Dama ma idealne wyczucie stylu, doskonałą figurę i zawsze dobrze prezentuje się w stylizacjach wybranych przez doradców. Wiadomo, że za większość outfitów żony prezydenta odpowiada polska projektantka Ela Piorun.

Czy i tym razem to ona stoi za świątecznym strojem Agaty Dudy? Jeśli tak, to ubrała Pierwszą Damę tak, że przypomina stylizacją Zenka Martyniuka z Sylwestra Marzeń z Dwójką z 2020 roku. Król disco polo mia na sobie niemal identyczną welurową marynarkę z ciemnym kołnierzykiem. Do tego dobrał białą koszulę. Co ciekawe, założył opisywane ubranie także, życząc fanom zespołu Akcent, wesołych świąt:

Zajrzycie do naszej galerii, żeby zobaczyć, jak podobne są stroje żony Andrzeja Dudy i lidera zespołu Akcent.


Agata Duda i Zenek Martyniuk w podobnej stylizacji

Agata Duda i Zenek Martyniuk w podobnej stylizacji

Sylwester 2020 TVP - Zenek Martyniuk

Sylwester 2020 TVP - Zenek Martyniuk

Agata Duda i Andrzej Duda – święta 2021

Agata Duda i Andrzej Duda – święta 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×