Szukaj

Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

Zdjęcie (1) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[1/10] Agata Duda i Andrzej Duda - Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, Skierniewice 2019

Zdjęcie (2) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[2/10] Agata Duda w kwiecistej marynarce - Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, Skierniewice 2019

Zdjęcie (3) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[3/10] Agata Duda, pasek - Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, Skierniewice 2019

Zdjęcie (4) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[4/10] Agata Duda i Andrzej Duda - Skierniewice 2019

Zdjęcie (5) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[5/10] Agata Duda i Andrzej Duda w Skierniewicach

Zdjęcie (6) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[6/10] Agata Duda i Andrzej Duda w Skierniewicach

Zdjęcie (7) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[7/10] Agata Kornhauser-Duda - Narodowe Czytanie 2019

Zdjęcie (8) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[8/10] Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Michael Pence z żoną Karen w Polsce. Agata Duda w białej kreacji

Zdjęcie (9) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[9/10] Agata Duda na obchodach 80. rocznicy Drugiej Wojny Światowej (na zdj. z Karen Pence)

Zdjęcie (10) Agata Duda na „Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw” . Jej marynarka idealnie wpisała się w klimat imprezy, a spodnie to hit sezonu!

[10/10] Agata Duda w białej kreacji na spotkaniu z Karen Pence

×