Szukaj

Agata Duda powaliła Paryż na kolana. Brigitte Marcon może się od niej uczyć klasy i stylu

Agata Duda w stolicy Francji

Agata Duda pojawiła się w Paryżu, gdzie spotkała się z polskimi uczniami. W stolicy Francji Pierwsza Dama zachwycała stylem. W co się ubrała? Stylizacje już podbijają serca internautek.

Agata Duda, od momentu, w którym Andrzej Duda został Prezydentem RP, pełni funkcję Pierwszej Damy. Rola ta zobowiązuje nie tylko do towarzyszenia mężowi podczas oficjalnych spotkań, ale także do samodzielnych podróży. Właśnie dlatego niedawno poleciała do Paryża.

Zobacz: Agata Duda jak księżna Diana na wyborach parlamentarnych. Pierwsza dama wybrała identyczną kreację

Agata Duda w Paryżu. W co się ubrała?

Agata, w stolicy Francji, wzięła udział m.in. w ceremonii wręczenia dyplomów maturalnych polskim absolwentom. Pojawiła się tam, by osobiście pogratulować młodym ludziom zdania jednego z ważniejszych egzaminów w ich życiu –  egzaminu dojrzałości.

Pierwsza Dama już od pierwszych chwil przyciągała uwagę. Zdecydowała się na sukienkę, która była niezwykle elegancka. Kreacja składała się z dopasowanej, jasnej góry, która przechodziła w klasyczną, czarną spódnicę. Żona prezydenta dopasowała do niej wyprostowane, lekko uniesione włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko.

Zobacz: Agata Duda nową stylizacją potwierdziła, że zasługuje na tytuł wytwornej damy. Wyglądała skromnie, ale za to, jak pięknie

Agata Duda z maturzystami

Agata Duda z maturzystami

Niemniej szykownie Agata zaprezentowała się podczas spotkania z uczniami Szkoły Polskiej im. Adama Mickiewicza. Na wydarzenie to włożyła garsonkę w pepitkę, którą połączyła ze spódnicą w tym samym odcieniu. Do eleganckiego kompletu dopasowała czarne buty na obcasie, które podkreślały jej zgrabne łydki.

Pierwsza Dama wyglądała nie tylko pięknie, ale przede wszystkim z odpowiednią klasą. Wyczucia stylu mogą się od niej uczyć żony wielu polityków na całym świecie – w tym m.in. Pierwsza Dama Francji Brigitte Marcon.

Zobacz: Agata Duda w USA szaleje ze stylizacjami. Nie tylko przyćmiła Melanię Trump, ale także zachwyciła internautów


Agata Duda i polscy maturzyści we Francji

Agata Duda i polscy maturzyści we Francji

Agata Duda wręczała dyplomy w Paryżu

Agata Duda wręczała dyplomy w Paryżu

Agata Duda wręczała dyplomy w Paryżu

Agata Duda wręczała dyplomy w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×