Szukaj

Agata Duda w biało-czerwonej sukni uczciła Dzień Flagi! Wyjątkowo trafiona świąteczna stylizacja Pierwszej Damy!

2 maja w Warszawie odbyły się wydarzenia związane ze Świętem Flagi. Podczas uroczystości na Placu Zamkowym pojawili się prezydent Andrzej Duda ze swoją piękna małżonką Agatą. Patriotyczna stylizacja Pierwszej Damy przyciągnęła całą uwagę zgromadzonego tłumu.
Agata Duda, dzień flagi

Podczas obchodów Dnia Flagi zgromadzeni na Placu Zamkowym Warszawiacy mogli podziwiać uroczyste podniesienie flagi państwowej na Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego, w którym udział brała cała rządowa świta z parą prezydencką na czele. Andrzej Duda w tak ważnym dla siebie dniu mógł oczywiście liczyć na wsparcie ukochanej małżonki, Agaty Dudy, która z uśmiechem uczestniczyła w oficjalnej plenerowej ceremonii.

Jednak największą atrakcją była chwila, w której para prezydencka weszła w tłum zgromadzonych fanów, który miał niepowtarzalną okazję otrzymać flagę z rąk Pierwszej Damy. Były również pamiątkowe zdjęcia z prezydentem i jego atrakcyjną żoną.

Agata Duda w czerwonej sukience

Tradycyjnie to właśnie Agata Duda przyciągała całą uwagę mediów i zgromadzonego tłumu. Wszystko przez fakt, że znana z pięknych stylizacji Agata Duda w dniu flagi postawiła na stylizację wielce patriotyczną – nawiązującą właśnie do polskiej flagi. Pani prezydentowa wybrała bowiem na tę okoliczność czerwony wiosenny płaszczyk, spod którego wystawała dopasowana czerwona sukienka. Ten narodowy charakter swojego looku Agata podkreśliła białą apaszką figlarnie przewiązaną pod szyją.

Do takiej stylizacji żona Dudy założyła beżowe klasyczne szpilki, w których prezentowała się bardzo elegancko i stylowo.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądała Pierwsza Dama w dniu flagi.
Zobacz: Jak Agata Duda wygląda bez makijażu? Znana stylistka wytknęła Pierwszej Damie wielkie błędy jej medialnego looku!

Zobacz: Agata Duda w bardzo trudnej sytuacji. Otwarty list od nauczycieli z liceum, w którym pracowała, wywołał skandal!

Zobacz: Anna Lewandowska w bieli i Agata Duda w czerwieni na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. Pokaz mody w najlepszym wydaniu!


Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Agata Duda w dniu flagi

Dzie? Flagi

02.05.2019 Warszawa Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dnia Polonii i Polakow za Granica z udzialem Pary Prezydenckiej fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER n/z Andrzej Duda Agata Kornhauser Duda n/z: Agata Kornhauser-Duda

Czy Agata Duda ma dobry gust?

×