Szukaj

Agata Duda swoją mikołajkową kreacją zdeklasowała wszystkie ikony stylu. Wyglądała bajecznie

Agata Duda - mikołajki w Pałacu Prezydenckim

Agata Duda - mikołajki w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza Dama, Agata Duda znowu zadała szyku, tym razem podczas spotkania mikołajkowego z dziećmi, które odbyło się 6 grudnia w Pałacu Prezydenckim. Swoją sukienką zdeklasowała wszystkie ikony stylu. Wyglądała wręcz olśniewająco!

Pierwsza Dama Agata Duda od dawna jest chwalona za swoje wyczucie stylu i ponadczasowe stroje. To, że nosi ubrania szykowne, klasyczne i eleganckie jest doceniane nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Ostatnio np. dziennikarka modowa Independent, Caitlin McBride, gdy pisała o stylu najważniejszych kobiet świata, pochwaliła naszą Pierwszą Damę  za kreacje, które miała na sobie podczas spotkań dyplomatycznych. Szczególnie spodobała się jej malinowa sukienka midi. Agata Duda miała ją na sobie na spotkaniu z japońskim księciem Akishino i jego małżonką księżną Kiko. Uznanie w oczach wyroczni mody zyskała również liliowa, elegancka sukienka, którą Pierwsza Dama nosiła podczas spotkania z belgijską królową Mathilde oraz kreacja, którą założyła na spotkanie z Kate Middleton.

Agata Duda na spotkaniu mikołajkowym. Jak wyglądała?

Z pewnością oczarowałaby ją także sukienka, jaką Pierwsza Dama wybrała na spotkanie z dziećmi, które odbyło się 6 grudnia w pałacu prezydenckim. Zdecydowała się na białą kreację o kroju litery A. Do tego dobrała połyskujące szpilki w podobnym kolorze i duże kolczyki.

Wyglądała jak dobra wróżka. I taką też rozsiewała energię. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzyła dzieciom i ich rodzicom zdrowych, spokojnych, pełnych radości Świąt, a także szczęśliwego nowego roku.

Życzę Wam oczywiście bardzo dużo prezentów pod choinką i spełnienia wszystkich marzeń – mówiła Pierwsza Dama.

Oczywiście razem z Prezydentem, Andrzejem Dudą zadbali też o to, by maluchom dostarczyć tego dnia jak najwięcej atrakcji. Dzieci mogły m.in. porozmawiać z samym Mikołajem oraz poznać jego historię. Dowiedziały się, jak wygląda lapońskie kino i pakowalnia prezentów. Poznały też Śnieżynkę oraz obejrzały mikołajowy pokaz mody i spektakl muzyczno-teatralny Imieniny Św. Mikołaja, który przygotowali aktorzy Teatru Kamienica.

W komentarzach pod zdjęciem na Instagramie, aż roi się od zachwytów.

  • Cudownie wygląda sukienka obłędna.
  • Super.
  • Pani Agata Duda ma swój styl i klasę.
  • Pierwsza Dama przepiękna, klasa – chwalili internauci.

Wygląda więc na to, że Pani Agata Duda skradła serca nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Zobacz: Agata Duda podczas szczytu NATO udowodniła, że jest ikoną stylu. Melania mogłaby się sporo od niej nauczyć


Agata Duda w pięknej sukience

Agata Duda w pięknej sukience

Agata Duda w pięknej sukience na spotkaniu mikołajkowym

Agata Duda w pięknej sukience na spotkaniu mikołajkowym

Agata Duda w pięknej sukience na spotkaniu mikołajkowym

Agata Duda w pięknej sukience na spotkaniu mikołajkowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×