Szukaj

To najlepsza stylizacja Agaty Dudy? Jej granatowy płaszczyk jest prześliczny

Agata Duda Narodowe Czytanie 2017 zdjęcia

Agata Duda na Narodowym Czytaniu 2017

Narodowe Czytanie co roku przyciąga tysiące Warszawiaków, którzy w pierwszą sobotę września zbierają się w Ogrodach Saskich. Wydarzenie uświetniła swoją obecnością para prezydencka. Agata i Andrzej Dudowie odczytali razem z polskimi aktorami (Agnieszka Więdłocha, Magdalena Lamparska czy Anna Dereszowska) fragmenty Wesela Stanisława Wyspiańskiego. Pierwsza Dama miała zaszczyt odebrać mnóstwo gratulacji, kwiatów i tradycyjnie już zachwyciła swoją elegancką stylizacją.

Agata Duda na Narodowym Czytaniu 2017 wystąpiła w białej, dopasowanej kreacji o swojej ulubionej długości – za kolano. Ze względu na jesienną aurę i nieco chłodniejszy dzień Pierwsza Dama uzupełniła stylizację o piękny granatowy płaszcz zdobiony w talii perłami o różnych wielkościach. Nie zabrakło też dodatków utrzymanych w tonacji nakrycia – granatowych kolczyków i szpilek.

Suknia Agaty Dudy sprzedażowym hitem! Wystarczyło, że założyła ją na spotkanie z księżną Kate!

Narodowe Czytanie 2018 – co planuje Andrzej Duda?

Przypomnijmy, że od dwóch lat, zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, to Polacy wybierają książkę, którą będzie przedmiotem wspólnej lektury. W tegorocznym głosowaniu dramat Wyspiańskiego rywalizował z Beniowskim Juliusza Słowackiego, Przedwiośniem Stefana Żeromskiego i Pamiątkami Soplicy Henryka Rzewuskiego.

Podczas Narodowego Czytania zaznaczono, że w 2018 roku, czyli roku stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, wydarzenie będzie mieć “wyjątkowy charakter”. Z pewnością taka też będzie kolejna kreacja Agaty Dudy.

Magdalena Lamparska pokazała zaokrąglony brzuszek!

Agata Duda - Narodowe Czytanie 2017

Agata Duda – Narodowe Czytanie 2017

Agata Duda - Narodowe Czytanie 2017

Agata Duda – Narodowe Czytanie 2017


×