Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i...

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!
Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji
Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała...

Dziś czwartek, 19.07.2018

To najlepsza stylizacja Agaty Dudy? Jej granatowy płaszczyk jest prześliczny

Agata Duda Narodowe Czytanie 2017 zdjęciaAgata Duda na Narodowym Czytaniu 2017

Narodowe Czytanie co roku przyciąga tysiące Warszawiaków, którzy w pierwszą sobotę września zbierają się w Ogrodach Saskich. Wydarzenie uświetniła swoją obecnością para prezydencka. Agata i Andrzej Dudowie odczytali razem z polskimi aktorami (Agnieszka Więdłocha, Magdalena Lamparska czy Anna Dereszowska) fragmenty Wesela Stanisława Wyspiańskiego. Pierwsza Dama miała zaszczyt odebrać mnóstwo gratulacji, kwiatów i tradycyjnie już zachwyciła swoją elegancką stylizacją.

Agata Duda na Narodowym Czytaniu 2017 wystąpiła w białej, dopasowanej kreacji o swojej ulubionej długości – za kolano. Ze względu na jesienną aurę i nieco chłodniejszy dzień Pierwsza Dama uzupełniła stylizację o piękny granatowy płaszcz zdobiony w talii perłami o różnych wielkościach. Nie zabrakło też dodatków utrzymanych w tonacji nakrycia – granatowych kolczyków i szpilek.

Suknia Agaty Dudy sprzedażowym hitem! Wystarczyło, że założyła ją na spotkanie z księżną Kate!

Narodowe Czytanie 2018 – co planuje Andrzej Duda?

Przypomnijmy, że od dwóch lat, zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, to Polacy wybierają książkę, którą będzie przedmiotem wspólnej lektury. W tegorocznym głosowaniu dramat Wyspiańskiego rywalizował z Beniowskim Juliusza Słowackiego, Przedwiośniem Stefana Żeromskiego i Pamiątkami Soplicy Henryka Rzewuskiego.

Podczas Narodowego Czytania zaznaczono, że w 2018 roku, czyli roku stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, wydarzenie będzie mieć „wyjątkowy charakter”. Z pewnością taka też będzie kolejna kreacja Agaty Dudy.

Magdalena Lamparska pokazała zaokrąglony brzuszek!

Agata Duda - Narodowe Czytanie 2017

Agata Duda – Narodowe Czytanie 2017

Agata Duda - Narodowe Czytanie 2017

Agata Duda – Narodowe Czytanie 2017Komentarzy: 3


Gość | 10 września 2017, 19:13

Dajcie jej „Spokój …” feministki co robicie ? Gdy poprzedni ‚prezydemcji ” Kmasniecki ” na sam mys o nim strach na wróbel ? Komorowski żadna klasa „jeden wielki „bełkot „? Dajcie Spokój Pani Agacie córce Prezydentowi ..?Życzę Blogoslawienskia Bożego To co robią ma sens jestem z Nich Dumną … Pozdrawiam


luna | 2 września 2017, 14:44

Ta baba nic innego nie robi jak tylko się stroi. Ona jest znana tylko z tego niestety. W newsach istnieje tylko jeden przekaz tej pani – w co dzisiaj była ubrana (!) Pominę fakt, że rozbuchane ma zachcianki- garderoba przepastna, bo codziennie coś nowego . Pomnóżmy to przez te dni kiedy jej mężuś udaje prezydenta to się okaże ,że za jej szmatki można by było powiedzmy np.kilka żłobków wybudować . Wałęsowej , czy chociażby Komorowskiej każdą skromną sukienczynę wypominano a tej pani nikt się nie ośmieli wytknąć,że to nie wypada tak szastać nie swoją kasą, ale naszą podatników. Zajęłaby się w końcu czymś pożytecznym a nie wymyślaniem kolejnych kreacji. Trafiła nam się prezydentowa od siedmiu boleści.


Gość | 2 września 2017, 14:24

nie szata zdobi…, a na ten wredny pysk nic nie pomoże


Dodaj komentarz
×