Szukaj

Agata Duda w wiosennej sukience i kozakach. Identyczne miała Melania Trump!

Agata Duda na akcji świątecznej

Agata Duda na akcji świątecznej „Choinki Jedynki „

Agata Duda nie bez powodu określana jest mianem ikony stylu. Pierwsza Dama ma niezwykły gust, a jej stylizacje zwykle wzbudzają zachwyt na salonach. Wszystko przez wrodzona subtelność i szyk, jaki emanuje z niej podczas publicznych wystąpień. Ma też smykałkę do niecodziennego łączenia dodatków z kreacjami, co doskonale było widać podczas Choinek Jedynki, w których uczestniczyła 2 grudnia.

Nie można powiedzieć, że jej kreacja była bardzo świąteczna. Duda zdecydowała się na sukienkę z długim rękawem, w talii spiętą szerokim paskiem, który podkreślał symetryczną, smukłą sylwetkę. Uszyta z ciemnego, granatowego materiału w bardzo kobiecy wzór w kwiaty, tematycznie bardziej sprawdziłaby się na czytaniu poezji w parku, w środku wiosny, lecz efekt został osiągnięty. Prześwitujące rękawy i klasyczny fason sukienki oddały sprawiedliwość urodzie i figurze Pierwszej Damy. Delikatny makijaż skupiony na oczach i kościach policzkowych dopełniał dzieła.

Dużo bardziej interesujące były jednak dodatki dobrane do kreacji. Jak wspomnieliśmy wyżej, pasek z szeroką klamrą pełnił nie tylko funkcję polegającą na podkreśleniu talii, ale również stanowił bardzo ciekawy element ozdobny. Kompletnym hitem były natomiast brązowe, zamszowe kozaki, które Pierwsza Dama dobrała do swojej sukienki. Nie był to może wybór oczywisty, ale świetnie zgrywały się z resztą i odejmowały jej nadmiar „lekkości” wynikający ze zwiewnego materiału, z którego uszyto kreację. Co ciekawe, niedawno na identyczne buty zdecydowała się Melania Trump.

Wisienką na torcie były spore, rzucające się w oczy kolczyki, pięknie odbijające światło.

Jak wam się podoba?

Agata Duda znika w oczach! Dopasowana sukienka obnażyła prawdę. Pierwsza Dama jest szczuplutka jak modelka!

Agata Duda sieje postrach w pałacu! Ujawniono jej mroczne oblicze!

Coraz szczuplejsza Agata Duda szalała na spotkaniu z dziećmi. Nudną stylizację ożywiła odlotową marynarką!


Agata Duda na akcji świątecznej

Agata Duda na akcji świątecznej

Agata Duda na akcji świątecznej

Agata Duda na akcji świątecznej

Agata Duda na akcji świątecznej

Agata Duda na akcji świątecznej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×