Szukaj

Agata Duda promuje świąteczną akcję w sukience w kwiatki. Jej talia robi wrażenie

Agata Duda - Choinki Jedynki

Agata Duda - Choinki Jedynki

Agata Duda wzięła udział w akcji charytatywnej Choinki Jedynki. Zaprezentowała się w pięknej sukni, która wyeksponowała wielki atut jej figury. Zobaczcie.

Agata Duda pojawiła się na akcji charytatywnej Choinki Jedynki w gmachu Polskiego Radia. Objęła honorowy patronat nad tą akcją. Wyglądała zjawiskowo, kiedy przemawiała w pięknej czarno-białej sukni.

Agata Duda – Choinki Jedynki. Jak wyglądała?

Agata Duda na wystąpienie w radiowej Jedynce wybrała czarno-białą sukienkę midi z kołnierzykiem i paskiem, który podkreślił bardzo szczupłą talię Pierwszej Damy. Swoją stylizację uzupełniła o piękne, długie kolczyki i bardziej niż zwykle wyrazisty makijaż. Wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Agata Duda - Choinki Jedynki

Agata Duda – Choinki Jedynki

Nie mam co do tego wątpliwości, że zarówno okres przedświąteczny jak i same Święta Bożego Narodzenia mają w sobie niezwykłą magię, która sprawia, że chociaż na chwilę ustają różnego rodzaju waśnie, spory, że chcemy być blisko siebie, chcemy być razem i wspólnie działać na rzecz innych – powiedziała podczas spotkania – To jedna z moich ulubionych akcji charytatywnych, w których mam okazję brać udział i bardzo cieszę się, że również w tym roku mogę w niej uczestniczyć.

W ramach osiemnastej już odsłony Choinek Jedynki wsparcie otrzymają podopieczni Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota nadziei”. Jak będą zbierane fundusze? Odbędzie się licytacja prac namalowanych przez dzieci w konkursie plastycznym Programu 1 Polskiego Radia oraz licytacja świątecznych prac i przedmiotów przekazanych przez Przyjaciół Jedynki.

Tematem tradycyjnie już są „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Prace młodych artystów ocenią jurorzy, malarze: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak.

Zobacz: Agata Duda rozbawiła Amerykanów do łez! Memy z Pierwszą Damą podbijają świat w piorunującym tempie


Agata Duda - Choinki Jedynki 2019

Agata Duda - Choinki Jedynki 2019

Agata Duda - Choinki Jedynki

Agata Duda - Choinki Jedynki

Agata Duda - makijaż i kolczyki

Agata Duda - makijaż i kolczyki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×