Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina...

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska,...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!
Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!
Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska najpiękniejszą parą na 18. urodzinach “M jak miłość”!
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na 18. urodzinach “M jak Miłość”

Mikołaj RoznerskiAdriana Kalska są obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, a historia ich miłości przypomina gotowy scenariusz na hollywoodzki wyciskacz łez. Para poznała się przed laty, od dłuższego czasu grała razem w M jak Miłość – w dodatku zakochanych, uwikłanych w skomplikowaną historię – a potem niespodziewanie zapałała do siebie głębokim uczuciem. Ich wątek w serialu nabrał realizmu, a fani są zachwyceni, że ekranowi ulubieńcy odnaleźli szczęście w swoich ramionach również w prawdziwym życiu.

Nic więc dziwnego, że na imprezie z okazji 18. urodzin M jak Miłość, która odbyła się 23 listopada w Warszawie, Roznerski i Kalska pojawili się wspólnie. Trzeba przyznać, że choć w serialu wyglądają razem wspaniale, wrażenie na czerwonym dywanie jest jeszcze lepsze. Nie tylko pięknie razem wyglądają, ale również bez żadnych wątpliwości są bardzo szczęśliwi.

Adriana zaprezentowała się w czerwonej welurowej sukience o skromnym, choć efektownym fasonie. Kopertowy dekolt eksponował biust, wcięcie w talii podkreślało niemal idealną sylwetkę aktorki, a głęboki odcień kreacji świetnie zgrywał się z jej karnacją i kolorem włosów. Kalska nie zdecydowała się odsłonić nóg, a jej sukienka kończyła się w okolicach kolan, czego na salonach nie można nazwać ekstrawagancją. Postawienie na “bezpieczny”, ale bardzo szykowny i kobiecy krój zdecydowanie wyszło jej na plus.

Do swojej kreacji dobrała czarne szpilki, a twarz musnęła zaledwie kosmetykami, mocniej podkreślając jedynie oko. U boku ubranego na ciemno Mikołaja błyszczała jak gwiazda starych filmów i taki styl niesamowicie jej pasuje.

Podoba wam się?

Gwiazdy świętują 18-tkę „M jak miłość”: Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan

Sensacja! Joanna Koroniewska wróciła na salony i do „M jak miłość”! Zaliczyła urodziny serialu i pokaz mody! Dwie imprezy – dwie kreacje!

Szok! Małgorzata Kożuchowska na osiemnastce „M jak miłość”! Przyszła ostatnia, a zrobiła największe show!Czy oglądasz “M jak miłość”?

×