Szukaj

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska najpiękniejszą parą na 18. urodzinach “M jak miłość”!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na 18. urodzinach “M jak Miłość”

Mikołaj RoznerskiAdriana Kalska są obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, a historia ich miłości przypomina gotowy scenariusz na hollywoodzki wyciskacz łez. Para poznała się przed laty, od dłuższego czasu grała razem w M jak Miłość – w dodatku zakochanych, uwikłanych w skomplikowaną historię – a potem niespodziewanie zapałała do siebie głębokim uczuciem. Ich wątek w serialu nabrał realizmu, a fani są zachwyceni, że ekranowi ulubieńcy odnaleźli szczęście w swoich ramionach również w prawdziwym życiu.

Nic więc dziwnego, że na imprezie z okazji 18. urodzin M jak Miłość, która odbyła się 23 listopada w Warszawie, Roznerski i Kalska pojawili się wspólnie. Trzeba przyznać, że choć w serialu wyglądają razem wspaniale, wrażenie na czerwonym dywanie jest jeszcze lepsze. Nie tylko pięknie razem wyglądają, ale również bez żadnych wątpliwości są bardzo szczęśliwi.

Adriana zaprezentowała się w czerwonej welurowej sukience o skromnym, choć efektownym fasonie. Kopertowy dekolt eksponował biust, wcięcie w talii podkreślało niemal idealną sylwetkę aktorki, a głęboki odcień kreacji świetnie zgrywał się z jej karnacją i kolorem włosów. Kalska nie zdecydowała się odsłonić nóg, a jej sukienka kończyła się w okolicach kolan, czego na salonach nie można nazwać ekstrawagancją. Postawienie na “bezpieczny”, ale bardzo szykowny i kobiecy krój zdecydowanie wyszło jej na plus.

Do swojej kreacji dobrała czarne szpilki, a twarz musnęła zaledwie kosmetykami, mocniej podkreślając jedynie oko. U boku ubranego na ciemno Mikołaja błyszczała jak gwiazda starych filmów i taki styl niesamowicie jej pasuje.

Podoba wam się?

Gwiazdy świętują 18-tkę „M jak miłość”: Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan

Sensacja! Joanna Koroniewska wróciła na salony i do „M jak miłość”! Zaliczyła urodziny serialu i pokaz mody! Dwie imprezy – dwie kreacje!

Szok! Małgorzata Kożuchowska na osiemnastce „M jak miłość”! Przyszła ostatnia, a zrobiła największe show!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×