Rafał Domański – Mister Polski 2015 #9

Rafał Domański - nr 9 - Mister Polski 2015

Rafał Domański - nr 9 - Mister Polski 2015

Rafał Domański – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 9

Wiek: 30 lat

Wzrost: 186 cm

Waga: 83 kg

Miasto: Lublin

Rafał Domański o sobie:

Mam 30 lat i pochodzę z Lublina.
Choć jestem Polakiem, mieszkam w Polsce dopiero od 2 lat. Gdy miałem 3 latka rodzice postanowili wyjechać do Włoch. Całe życie spędziłem we Włoszech i 2 lata temu wróciłem sam do Polski.

Od dziecka przebywałem w gronie włoskich przyjaciół, więc nie ukrywam, że łatwiej mi jest rozmawiać po włosku niż po polsku. Chociaż z polskim bardzo dobrze sobie radzę i zawdzięczam to rodzicom, którzy w domu rozmawiali ze mną i z młodszym bratem wyłącznie po polsku.

Lubię sporty, chodzę na siłownię, gram w tenisa, pływam, latem uprawiam kitesurfing, a w zimie snowboard.
Jak u każdego Włocha, kuchnia gra bardzo ważną rolę w moim życiu. Lubię dobrze zjeść a jeszcze bardziej gotować. Gdy jestem w domu spędzam więcej czasu w kuchni niż w innych pomieszczeniach mieszkania 🙂
Od dziecka moją największą pasją jest muzyka. We Włoszech dorabiałem między innymi „bawiąc” się w DJ’a.
Rok temu postanowiłem zrobić coś więcej z tą pasją i zacząłem się zajmować produkcją muzyczną. Produkuję własne utwory klubowe (w stylu Calvina Harrisa) i wiem, że już niebawem ludzie będą się bawić w klubach przy moich piosenkach.

Nie znoszę monotonii, nie potrafię stać w miejscu.W życiu poszukuję zawsze czegoś nowego, nowych doświadczeń, stąd zgłoszenie do konkursu Mister Polski.

Powinniście na mnie głosować dlatego, że lubię kontakt z ludźmi, jestem wesoły i lubię sprawiać, aby inni wokół mnie też się tak czuli. Jestem energiczny i chcę się tą energią dzielić. Postaram się przekazać charyzmę i optymizm, które są podstawą każdego Włocha.

Mój ideał kobiety to Agnieszka Chylińska. Lubię kobiety aktywne, szalone i o mocnym charakterze, które zawsze mówią to, co myślą. Związek, tak jak życie, trzeba żyć w stu procentach i myślę że z taką kobietą byłoby zawsze miejsce na coś nowego. Nuda? Nie wiedzielibyśmy co to jest.

Rafał Domański - nr 9 - Mister Polski 2015

Rafał Domański – nr 9 – Mister Polski 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×