Szukaj

Norbert Hawryluk – Mister Polski 2015 #8

Norbert Hawryluk - nr 8 - Mister Polski 2015

Norbert Hawryluk – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 8

Wiek: 22 lat

Wzrost: 182 cm

Waga: 79 kg

Miasto: Szczecin

Norbert Hawryluk o sobie:

Witam. Nazywam się Norbert Hawryluk, mam 22 lata i pochodzę ze Szczecina. Interesuję się motoryzacją, tańcem i podróżami. Chciałbym zwiedzać świat i poznawać nowych ludzi. Świetnie się czuję w roli konferansjera oraz animatora. Jestem osobą towarzyską i zawsze uśmiechniętą.

Moje osiągnięcia to liczne medale w piłce ręcznej m.in. udział w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej i zakwalifikowanie się do TOP 6. Zdobyłem również wiele medali w pływaniu na szczeblu województwa zachodniopomorskiego. Zdobyłem tytuł Mistera Zachodniopomorskiego w 2013 roku. W 2015 zostałem Wicemisterem Wielkopolski oraz Wicemisterem Wakacji.

Ludzie powinni głosować na mnie, ponieważ oprócz tego, że dbam o swój wygląd, mam jeszcze coś do powiedzenia. Jestem osobą z charakterem i potrafię bronić swojego zdania. Potrafię wypowiedzieć się z klasą i odnaleźć się w każdej sytuacji. Jestem osobą pracowitą, zaradną i bardzo ambitną. Wszystko co robię, robię na 100 procent. Dobrze radzę sobie z presją i ze stresem. Jestem zdeterminowany i nie poddaję się. Dwa miesiące temu przeprowadziłem się do Warszawy zaczynając życie od zera, aby realizować swoje marzenia. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, a swoją pozytywną energią motywuję ich do działania. Jestem wesoły, spontaniczny i żądny przygód. W gronie znajomych mówią o mnie świrus, wariat i pociecha. Kocham życie i staram się je wykorzystać jak tylko mogę. Moje motto to: Żyj jakby każdy dzień był twoim ostatnim.

Mój ideał kobiety to: Anna Lewandowska – osobiście nie znam, ale wydaje się być kobietą z klasą.

 

Norbert Hawryluk - nr 8 - Mister Polski 2015

Norbert Hawryluk – nr 8 – Mister Polski 2015


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×