Adrian Waligóra – Mister Polski 2015 #4

Adrian Waligóra - nr 4 - Mister Polski 2015

Adrian Waligóra - nr 4 - Mister Polski 2015

Adrian Waligóra – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 4

Wiek: 20 lat

Wzrost: 187 cm

Waga: 84 kg

Miasto: Warszawa

Adrian Waligóra o sobie:

Mam 20 lat. Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą. Obecnie studiuję prawo, które jest częścią mojego planu na siebie.
Interesuję się psychologią kobiet o specjalizacji „Jak z perspektywy emocji kobieta postrzega świat”, jednocześnie moją pasją jest praca nad własnym ciałem. Po pierwsze, aby estetyka cieszyła oko, a jednocześnie w myśl starożytnego stwierdzenia, że umysł rozwija się współmiernie razem z ciałem, przekonuję do tego wykorzystując wszystkie argumenty w tej kwestii.
Z osobistych poglądów na życie, uważam że każdy powinien doświadczyć różnych aspektów życia w miarę swoich możliwości, oraz nie powinien przejmować się przeciwieństwami losu. Poznanie różnych stanów empirycznych w młodych latach, należy do uroków dojrzałego lecz młodego okresu życia każdego człowieka,  każdy powinien to wykorzystać.
Jako że z natury, choć też z przeciwieństw losu, jestem niespełnionym romantykiem, z tego powodu podobają mi się kobiety, które są przepełnione emocjami i temperamentem życiowym. Z wizualnej strony kobiet, kocham ich oczy, bo z nich można odczytać ten metafizyczny aspekt który ubóstwiam, jednocześnie z fizycznego piękna kobiet, podobają mi się te części ciała, co uniwersum mężczyzn.
Takim wzorem kobiety, na przykładzie gwiazd, wydają mi się być panie: Natalia Siwiec, Doda, Megan Fox i Angelina Jolie.
Adrian Waligóra - nr 4 - Mister Polski 2015

Adrian Waligóra – nr 4 – Mister Polski 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×