Adrian Anzorge – Mister Polski #10

Adrian Anzorge - nr 10 - Mister Polski 2015

Adrian Anzorge - nr 10 - Mister Polski 2015

Adrian Anzorge – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 10

Wiek: 19 lat

Wzrost: 186 cm

Waga: 86 kg

Miasto: Wrocław

Adrian Anzorge o sobie:

Mam 19 lat. 186cm wzrostu. Ważę 86kg. Mieszkam we Wrocławiu. Studiuję Zarządzanie na Wydziale Informatycznym na Politechnice Wrocławskiej.
Jestem Finalistą Mistera Wakacji 2015 organizowanego przez Rafała Maślaka oraz Finalistą Mistera Polski 2015. W wolnych chwilach pomagam ludziom, którzy chcą osiągnąć sylwetkę swoich marzeń. Sam wiem jakie to ciężkie, bo w ciągu ostatnich 5 miesięcy schudłem 22kg. Pasjonuję się również rozwojem osobistym, kształtowaniem własnej sylwetki oraz modelingiem. Jednak największą pasją, którą niedawno odkryłem jest aktorstwo i mimo, że dopiero zaczynam to swoją przyszłość widzę w teatrze.
Myślę, że jestem dobrym kandydatem na Mistera Polski 2015, ponieważ dla mnie najważniejszą wartością w życiu jest ludzkie wnętrze, które w przeciwieństwie do wyglądu nigdy nie przemija. Według mnie Mister nie powinien być tylko przystojny ale również inteligentny.
Moim ideałem kobiety jest Ewa Chodakowska ponieważ pokazała mi oraz tysiącom ludzi na świecie, że dzięki odpowiedniej motywacji i pozytywnemu nastawieniu do życia można spełnić swoje marzenia i osiągnąć tak naprawdę wszystko. Chciałbym mieć u swojego boku kobietę, która dzieli moje pasje i nigdy nie przestaje się uśmiechać. Tak jak Ewa Chodakowska.
Adrian Anzorge - nr 10 - Mister Polski 2015

Adrian Anzorge – nr 10 – Mister Polski 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×