ExclusiveTomasz Jacyków o zwycięstwie Karoliny Bielawskiej w Miss World: "Gustuję w bardziej skomplikowanych typach urody"

Tomasz Jacyków o zwycięstwie Karoliny Bielawskiej w Miss World: "Gustuję w bardziej skomplikowanych typach urody"

Tomasz Jacyków, Karolina Bielawska
Tomasz Jacyków, Karolina Bielawska
23.03.2022 09:40, aktualizacja: 23.03.2022 16:19

Od kilku dni głośno jest o Karolinie Bielawskiej, której udało się zdobyć w Portoryko tytuł Miss World 2021. Najpiękniejsza kobieta świata w 2019 roku startowała w wyborach Miss Polonia, w których okazała się bezkonkurencyjna. Na zaprezentowanie się przed światową publicznością przyszło jej jednak trochę poczekać. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła organizatorom przeprowadzenie wyborów w zaplanowanym terminie.

Ślicznej blondynce udało się powtórzyć sukces Anety Kręglickiej sprzed 33 lat. Po ogłoszeniu wyników nie mogła dojść do siebie, była oszołomiona tym, co działo się w San Juan. Mimo to, świetnie radziła sobie przed kamerami, udzielając wywiadów w języku angielskim.

Obecnie Karolina przebywa w Londynie, gdzie przejmuje obowiązki po swojej poprzedniczce. W stolicy Wielkiej Brytanii spędzi rok – do czasu koronacji kolejnej piękności.

Tomasz Jacyków ocenił urodę Karoliny Bielawskiej

Wiele gwiazd gratulowało Polce historycznego sukcesu. Również mama Karoliny zdobyła się na szczery komentarz, w którym nie ukrywała dumy. Wyznała, że to ona namówiła córkę do tego, by wzięła udział w wyborach.

Tym razem do werdyktu odniósł się Tomasz Jacyków, który jest znanym stylistą, a także krytykiem w branży mody. Zauważył pewne podobieństwo Bielawskiej do Kręglickiej:

Blondynka. Słowianka. Troszeczkę podobna do Anety Kręglickiej. Jest to rzeczywiście taka uroda, która się nie może nie podobać. Ja osobiście, prywatnie, gustuję w bardziej skomplikowanych typach urody, takich, które zapadają w pamięć. Tutaj mamy po prostu ładną blondynkę. Przedstawicielkę słowiańskiego rodu i rysów.

Zdradził również, jak zareagował na wieść, gdy dowiedział się o tym, że to Polka zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata:

Ja w ogóle jestem bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich, w związku z tym cieszę się jak szalony.

Cała rozmowa poniżej.

  • Karolina Bielawska Miss World 2021
  • Karolina Bielawska Miss World 2021
  • Karolina Bielawska | fot. Instagram.com/karolinabielawska/
  • Aneta Kręglicka - sylwester 2021
  • Aneta Kręglicka na Miss World 1989
  • Tomasz Jacyków - Flesz Fashion Night 2021
  • Tomasz Jacyków - premiera spektaklu „Małżeństwo to mordestwo”
[1/7] Karolina Bielawska Miss World 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także