ExclusiveTak Aneta Kręglicka skomentowała wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World 2021! Znamy treść prywatnej wiadomości

Tak Aneta Kręglicka skomentowała wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World 2021! Znamy treść prywatnej wiadomości

Aneta Kręglicka, Karolina Bielawska
Aneta Kręglicka, Karolina Bielawska
Aneta Błaszczak
17.03.2022 09:12, aktualizacja: 17.03.2022 17:00

17 marca w Portoryko odbył się przerwany w grudniu przez pandemię koronawirusa finał konkursu Miss World 2021. Miss Polonia Karolina Bielawska od początku typowana była w gronie faworytek. Bukmacherzy stawiali ją w szóstce najpiękniejszych kobiet świata. Zgodnie z przewidywaniami, nasza kandydatka sięgnęła po historyczny tytuł. Została okrzyknięta Miss Świata w trakcie gali, która zakończyła się o 4.00 w nocy czasu polskiego.

Karolina jest drugą Polką, która została koronowana na Miss World. 33 lata temu ten zaszczytny tytuł przypadł Anecie Kręglickiej. Dzięki konkursowi jej kariera nabrała rozpędu. W rozmowie z Jastrząb Post w 2016 roku tak wspominała swój udział w wydarzeniu:

Dla mnie to była świetna przygoda. W tamtym czasach nie było tak prosto wyjechać za granicę, tak łatwo obejrzeć cały świat w ciągu roku. A że znałam wtedy 2 języki i byłam dosyć swobodna, to mogłam dla siebie dosyć dużo czerpać i zyskać, i doświadczyć.

Wygrana w konkursie dodała jej również siły w walce o własne marzenia, co zaowocowało otworzeniem swojej firmy w trudnych latach 90.:

To mi dało kopniaka na przyszłość. Pomyślałam wtedy, że nie pójdę do pracy do korporacji, tylko założę własny biznes. Konkurs dodał mi odwagi i pokazał mi, kim tak naprawdę jestem. Dostałam dużo siły na przyszłość.

Aneta dostała mnóstwo zawodowych propozycji. Jedną z nich był udział w konkursie Eurowizji z piosenką, którą skomponował dla niej Jarosław Kukulski. Miss World 1989 ostatecznie odrzuciła ten pomysł.

Aneta Kręglicka komentuje wygraną Karoliny Bielawskiej w Miss World 2021

Po trzech dekadach Aneta doczekała się swojej następczyni. Pierwsza polska Miss Świata nie ukrywa radości w związku z wygraną Karoliny Bielawskiej. Z samego rana udostępniła na Instagramie wiadomość o triumfie naszej kandydatki. To niejedyna reakcja pięknej gwiazdy.

Aneta Kręglicka – reakcja na wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World
Aneta Kręglicka – reakcja na wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Kręglicka zdobyła się na krótki komentarz w rozmowie z biurem Miss Polonia. Nasze źródło zdradziło, co napisała w prywatnej wiadomości:

Wreszcie! – podsumowała.

Nieco bardziej wylewna Aneta była w rozmowie z Plotkiem. Poproszona o komentarz, tak odniosła się do wygranej Bielawskiej:

Bardzo się cieszę. To wspaniałe! Mam nadzieję, że dla Karoliny to będzie piękna przygoda życia. Niech się tym cieszy! Gratulacje!

Przekazała jej także cenne rady. W końcu kto jak kto, ale ona najlepiej wie, co czeka ją w najbliższym czasie – a czeka ją rewolucja, o której więcej piszemy tutaj.

Życzę, żeby traktowała tę przygodę jako dobre doświadczenie. Przy tej okazji poznawała siebie i swoje możliwości. Ale miała dystans do zamieszania, które teraz wywołała. I niech pozostanie wierna sobie.

Jeszcze raz gratulujemy Karolinie zaszczytnego tytułu.

  • Karolina Bielawska Miss World 2021
  • Karolina Bielawska Miss World 2021
  • Karolina Bielawska - finał Miss World 2021
  • Aneta Kręglicka - Miss World 1989
  • Aneta Kręglicka na Miss World 1989
  • Aneta Kręglicka na Miss World 1989
  • Karolina Bielawska Miss World 2021
[1/7] Karolina Bielawska Miss World 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także