PaparazziBrat Małgosi Rozenek przedstawił rodzinie nową partnerkę. Paparazzi uwiecznili ich pierwsze spotkanie

Brat Małgosi Rozenek przedstawił rodzinie nową partnerkę. Paparazzi uwiecznili ich pierwsze spotkanie

Misha Kostrzewski
Misha Kostrzewski
Krystyna Miśkiewicz
01.07.2021 12:20, aktualizacja: 01.07.2021 13:41

Małgorzata Rozenek wiedzie bardzo udane życie u boku swojego męża Radosława Majdana. Małżonkowie wychowują dwójkę starszych dzieci z poprzedniego związku prezenterki, oraz wspólnego synka Henia, który przyszedł na świat w czerwcu zeszłego roku. Zakochani umiejętnie łączą karierę z opieką nad dziećmi i prowadzeniem domu. Są oni idealnym przykładem na to, że rodzina może szczęście rodzinne może iść w parze z karierą w show-biznesie. Małżonkowie nie tylko zgodnie opiekują się synami, ale też często spotykają się z rodzicami.

Teściowie Radka Majdana są doskonale znani fanom gwiazdorskiej pary. Rodzina często bowiem ich odwiedza, a zdjęcia z takich wizyt trafiają do sieci. Widać, że mają ze sobą doskonały kontakt. Ostatnio głośno zrobiło się też o bracie prezenterki, Mishy. On również zaczął stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Utytułowany tancerz pojawił się jako jeden z jurorów w programie You Can Dance-Nowa Generacja.

Misha Kostrzewski przedstawił nową partnerkę rodzinie

Misha Kostrzewski do tej pory znany był jedynie z publikacji w social mediach swojej sławnej siostry. Teraz on sam powoli staje się gwiazdą i zyskuje fanów. Ci od razu zaczęli interesować się życiem prywatnym nowej telewizyjnej gwiazdy. Misha ponad dwie dekady temu poślubił Rosjankę, Ksenię. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Od kilku miesięcy wiadomo, że nie są już razem. Brat Małgosi Rozenek po przeprowadzce z Francji do Polski na nowo układa sobie życie. Jak dowiedział się Jastrząb Post, spotyka się ze stylistką fryzur, Kingą.

To stylistką fryzur, która od lat pracuje w TVP. Bardzo często działa razem z Piotrem Postkiem, znanym fryzjerem gwiazd – mówi nasze źródło.

Zakochany mężczyzna już zdążył przedstawić nową ukochaną swojej rodzinie. Zaprosił ją na spotkanie, na którym pojawiła się Małgosia z Radkiem i dziećmi oraz ich rodzice. Prezenterka bardzo serdecznie przywitała nową partnerkę brata. Nie szczędziła jej uścisków. Na twarzach rodziny widać było uśmiech. Wygląda na to, że Kinga została wspaniale przyjęta i zaskarbiła sobie sympatię wszystkich zebranych. Zdjęcia z rodzinnego spotkania zobaczycie w naszej galerii.

  • Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą
  • Małgosia Rozenek wita się z nową partnerką brata
  • Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą
  • Ojciec Małgosi Rozenek wita się z nową partnerką syna
  • Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą
  • Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą
  • Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą
[1/7] Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także