NewsyPrzystojny brat Małgorzaty Rozenek to znany gwiazdor! Od lat robi zawrotną karierę!

Przystojny brat Małgorzaty Rozenek to znany gwiazdor! Od lat robi zawrotną karierę!

Przystojny brat Małgorzaty Rozenek to znany gwiazdor! Od lat robi zawrotną karierę!
Kuba Górski
26.02.2019 05:00

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie ze swoim starszym bratem. Misha jest znanym we Francji tancerzem baletu. Brat gwiazdy TVN-u jest bardzo przystojny, ale czy podobny do siostry?

Małgorzata Rozenek uwielbia media społecznościowe, za pośrednictwem których chwali się swoim dostatnim życiem. Na profilu Małgosi można podziwiać mnóstwo jej romantycznych fotek. Gwiazda często pozuje ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Ostatnio jednak fani osłupieli na widok swojej idolki z innym przystojnym mężczyzną. Okazuje się, że Rozenek ma starszego o 5 lat brata, który od lat robi furorę jako tancerz baletu we francuskich teatrach.

Misha Kostrzewski, podobnie jak jego siostra Małgorzata, ukończył szkołę baletową. Mężczyzna był nawet cenionym solistą baletu w teatrze operowym w Monte Carlo oraz w Lyonie. Prywatnie brat Małgorzaty jest żonaty i ma trójkę dzieci. Wierni fani Rozenek kojarzą jej brata z premiery filmu Mój Biegun, wówczas gwiazda pierwszy raz pokazała się z nim na salonach, następnie Małgosia opowiadała o swoim bracie w wywiadzie dla Gali:

 Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią – powiedziała Małgorzata.

Małgorzata Rozenek porzuciła karierę baletnicy dla show-biznesu, jednak jej zdolny brat jest przekonany, że siostra miała ogromny talent i mogła zostać wielką światową gwiazdą na zagranicznych scenach:

Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru. Bardzo to widać jak tańczy. Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce, to niech się bawi, bo to fajna zabawa – wyznał Misha Kostrzewski.

Czy Małgorzata pomoże Mishy zdobyć popularność w Polsce?

  • Małgorzata Rozenek z bratem Miszą Kostrzewskim w szkole baletowej
  • Małgorzata Rozenek z bratanicą
  • Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - Bal Dziennikarzy 2019
  • Małgorzata Rozenek ubrana na żółto
  • 02-02-2019 Warszawa

Gala tygodnika Pilka Nozna fot. P.Kibitlewski

 fot. P.Kibitlewski/ONS
  • Małgorzata Rozenek w seksownej miniówce na ramówce TVN-u
  • Małgorzata Rozenek i jej starszy brat -Misha Kostrzewski
  • Małgorzata Rozenek z bratem Miszą Kostrzewskim w szkole baletowej
[1/8] Małgorzata Rozenek z bratem Miszą Kostrzewskim w szkole baletowej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także