NewsyMiley Cyrus ma nowego chłopaka. To z nim całowała się podczas imprezy sylwestrowej

Miley Cyrus ma nowego chłopaka. To z nim całowała się podczas imprezy sylwestrowej

Miley Cyrus | fot. Instagram.com/mileycyrus
Miley Cyrus | fot. Instagram.com/mileycyrus
Sebastian
07.01.2022 10:40, aktualizacja: 07.01.2022 12:38

Miley Cyrus to jedna z największych gwiazd Ameryki. Artystka zdobyła popularność za sprawą głównej roli w serialu młodzieżowym Hannah Montana. Wkrótce później jej kariera wystrzeliła jak z procy. 29-latka nagrała jak dotąd siedem studyjnych albumów i wylansowała na całym świecie takie przeboje jak: Wrecking Ball, Nothing Breaks Like A Heart, Midnight Sky czy Malibu.

Gwiazda uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. W jednym momencie z grzecznej i skromnej dziewczynki stała się kontrowersyjną, momentami wręcz wyuzdaną kobietą. Jej stroje sceniczne zakrywały niewiele, a jej wulgarne zachowania wywoływały ogromne skandale. Ostatecznie umocniło to jej pozycję na rynku muzycznym.

Miley Cyrus ma nowego chłopaka

Życie prywatne Miley jest dosyć burzliwe. Związana była z członkiem zespołu Jonas Brothers - Nickiem Jonasem, a później z modelem Justinem Gastonem. W 2009 roku zaczęła spotykać się z aktorem Liamem Hemsworthem, którego poznała na planie filmu Ostatnia piosenka. Po trzech latach para postanowiła się zaręczyć. Kilka miesięcy później ich uczucie wygasło.

Cyrus już w wieku 14 lat wyznała swojej mamie, że jest panseksualna. Nikogo więc nie dziwiła jej relacja z modelką Stellą Maxwell. I to uczucie nie przetrwało. Do serca artystki zapukała dawna miłość. Ponownie zaręczyła się z Liamem, a w 2018 roku wzięli ślub. Po 7 miesiącach aktor złożył pozew o rozwód z powodu różnic nie do pogodzenia. Jej kolejnym partnerem był Cody Simpson.

Amerykańskie portale donoszą, że serce gwiazdy skradł Maxx Morando. Pierwsze plotki o ich relacji pojawiły się w lipcu ubiegłego roku, kiedy zauważono ich w swoim towarzystwie w Nashville. Kilka miesięcy później wybrali się razem na pokaz Gucci, co jeszcze bardziej pogłębiło spekulacje. Zdaje się jednak, że domysły okazały się słuszne. Para przyłapana została na namiętnym pocałunku, na balkonie swojego pokoju hotelowego w Miami.

Kim jest Maxx Morando?

Maxx Morando urodził się w 1998 roku w Los Angeles. Uczęszczał do School of Rock w Hollywood w Kalifornii. Wraz z kolegami, których tam poznał, wpadł na pomysł założenia własnego zespołu muzycznego The Regrettes. Grał w nim na perkusji. Grupa wydała mini album w 2015 roku, a dwa lata później ukazała się ich pierwsza pełnowymiarowa płyta. Muzyk w 2018 roku odszedł z zespołu.

Perkusista wkrótce później dołączył do zespołu Liily. W zeszłym roku wydali debiutancki album TV or Not TV.

Myślicie, że tym razem Miley Cyrus uda się ustatkować?

Maxx Morando | fot. YouTube
Maxx Morando | fot. YouTube
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus - Super Bowl 2021
Miley Cyrus - Super Bowl 2021
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także