NewsyMikołaja Roznerskiego za rolę w tym serialu pokochały miliony. Aktor oficjalnie pożegnał się z widzami. Fani w rozpaczy

Mikołaja Roznerskiego za rolę w tym serialu pokochały miliony. Aktor oficjalnie pożegnał się z widzami. Fani w rozpaczy

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
24.02.2022 09:40, aktualizacja: 24.02.2022 17:25

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych aktorów. Karierę rozpoczynał w operze i na deskach teatru. Później szlifował talent na łamach wielu filmów i serialu. Największą sławę zyskał dzięki roli Marcina Chodakowskiego w M jak miłość. Dla wielu fanek Mikołaj jest absolutnym wzorem męskości. Sporo dzieje się też w jego w życiu prywatnym.

Ze związku z Martą Juras ma syna Antka. W 2018 roku wszedł w związek z aktorką Adrianą Kalską. Ta relacja rozpadła się pod koniec ubiegłego roku. Informacje o rozpadzie relacji jako pierwsze przekazały plotkarskie media. Niestety Antek i Adriana nie chcieli się zbytnio odnosić do tych pogłosek. Dopiero aktorka zabrała głos z pewnym opóźnieniem.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała w sieci.

Już w tym miesiącu pojawiły się doniesienia o nowym związku Mikołaja. Aktor ma się rzekomo spotykać z tancerką Anną Głogowską, ale żadne z nich nie potwierdziło tego publicznie. To nie koniec zmian w jego życiu. Niestety teraz pożegnał się z rolą w ukochanym serialu. Wszystko opisał na Instagramie. Gdzie go nie zobaczymy?

Mikołaj Roznerski zakończył pracę w serialu. Jak to komentuje?

Jak się okazuje, Roznerski nie zagra już w Na dobre i na złe, gdzie wcielał się w postać inspektora Piotra Korbana.

Żegnaj Inspektorze…Drodzy to był już ostatni odcinek @nadobreinazle.official z moim skromnym udziałem.Cieszę się ze moja postać budziła takie emocj . Że są widzowie którzy ją lubili i są widzowie którzy jej nie znosili … czad… bo najgorsza jest obojętność – rozpoczął.

W dalszej części wpisu podziękował współpracownikom z planu produkcji.

Dziękuje @mzmudatrzebiatowskaofficial za partnerowanie , bez Ciebie to by się nie udało .Martex to nasze pierwsze spotkanie w pracy i uważam je za cudne.@mateuszjanicki z Tobą to przyjemność przecież wiesz -znamy się jak łyse konieDziękuje producentom i scenarzystom i reżyserom za ten niezwykły czas .Dziękuje cudownej ekipieNie sposób mi tu wszystkich wymienić -wspaniali jesteścieBędę Was odwiedzał ( daleko nie mam)Wszystkim dziiiiekujjjje  – kontynuował.

Na koniec poinformował, że postać inspektora została skonstruowana w ten sposób, aby szybko zakończyć jego wątek.

A i uprzedzając wszelkie publikacje typu "Roznerski stracił pracę " to wątek w @nadobreinazle.official od początku był zamknięty .Postać została tak napisana i wspólnie z producentami i scenarzystami wiedzieliśmy jakie będzie zakończenieCałuje Was wszystkich i zapraszam do oglądania serialu @nadobreInazle –  podsumował.

Marta Żmuda-Trzebiatowska z kwiatami od Roznerskiego

Marta Żmuda-Trzebiatowska wstawiła na Instastories zdjęcie z kwiatami od Roznerskiego, które podpisała:

Tak żegna się Mikołaj Roznerski.

Aktorka wciela się w serialu w postać Hanny Sikorki. Bohaterka zakochała się w przystojnym inspektorze i nawet odwołała dla niego ślub z innym mężczyzną. W wyemitowanym wczoraj 836. odcinku formatu policjant zginął. Spodziewaliście się takiego zakończenia wątku? Będziecie tęsknić za Roznerskim w Na dobre i na złe?

  • Mikołaj Roznerski w Zniewolonej
  • Mikołaj Roznerski
  • Marta Żmuda-Trzebiatowska
  • Mikołaj Roznerski
  • Mikołaj Roznerski
  • Mikołaj Roznerski z nową partnerką?
  • Mikołaj Roznerski z bratankiem
  • Mikołaj Roznerski w Zniewolonej
[1/8] Mikołaj Roznerski w Zniewolonej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także