NewsyMichelle Obama pokazała zdjęcie z domowego zacisza. Widok przestrzennego tarasu robi wrażenie

Michelle Obama pokazała zdjęcie z domowego zacisza. Widok przestrzennego tarasu robi wrażenie

Michell i Barack Obama z córkami
Michell i Barack Obama z córkami
Krystyna Miśkiewicz
10.08.2020 14:00, aktualizacja: 10.08.2020 16:42

Sytuacja z koronawirusem na całym świecie nadal jest bardzo groźna. Wirus bardzo aktywnie rozwija się w Stanach Zjednoczonych. W USA odnotowano już ponad 5 milionów zakażeń. Od kilku dni liczba zarażonych każdej doby przekracza ponad 50 tysięcy osób. Zgon w wyniku Covid-19 poniosło już niemal 17 tysięcy obywateli. Według najnowszych statystyk Stany Zjednoczone są krajem, który został najbardziej dotknięty przez pandemię. W 39 stanach sytuacja jest na tyle poważna, że miejscowe władze nakazują używania maseczek podczas każdego wyjścia z domu. Powrót do normalnego życia ma być możliwy, dopiero gdy do obrotu zostanie wprowadzona szczepionka przeciwko koronawirusowi.

Pandemia dotknęła nie tylko zwykłych obywateli, ale każdego z mieszkańców USA. Niemalże codziennie kolorowa prasa zza oceanu donosiła o kolejnych zachorowaniach wśród gwiazd i polityków. Pomimo wprowadzenia bardzo restrykcyjnych środków ostrożności wirus nadal zbiera śmiertelne żniwo. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem stało się poddanie kwarantannie. Do tych zaleceń zastosowali się również Barack Obama i jego żona Michelle.

Michelle Obama pokazała zdjęcia swojego mieszkania

Michelle Obama i jej mąż bardzo restrykcyjnie podeszli do przestrzegania kwarantanny. Małżeństwo wpędza ten czas w domu w Waszyngtonie razem ze swoimi dwiema córkami i pupilami. Niestety zamknięcie w czterech ścianach nie odbiło się zbyt dobrze na zdrowiu psychicznym żony byłego prezydenta USA. W jednym z podcastów przyznała ona, że cierpi na "depresję niskiego stopnia". Dodając post na Instagramie, była pierwsza dama, uspokoiła swoich wszystkich fanów i podzieliła się zdjęciem z domowego zacisza.

Chciałam się z wami wszystkimi zobaczyć, ponieważ wielu z was zaglądało do mnie po wysłuchaniu podcastu z tego tygodnia. Po pierwsze - radzę sobie dobrze. Nie ma powodu, żeby się o mnie martwić. Tak jak powiedziałem w rozmowie z @Michele__Norris, myślę o ludziach, którzy ryzykują siebie dla reszty z nas - lekarzach, pielęgniarkach i wszelkiego rodzaju pracowników podstawowej opieki medycznej. Myślę o nauczycielach, uczniach i rodzicach, którzy właśnie próbują wymyślić szkołę na jesień. Myślę o ludziach protestujących i organizujących się na rzecz nieco większej sprawiedliwości w naszym kraju - zaczeła swój obszerny opis.

W weekend była pierwsza dama Ameryki dodała nowy post, i podzieliła się bardzo rzadkim spojrzeniem na wnętrze swojego domu. Na zdjęciu Michelle siedziała na sofie na tarasie znajdującym się na dachu budynku. Widzimy, że jest to niezwykle przytulne miejsce z drewnianą podłogą, wygodnymi meblami, oraz sporą ilością roślin doniczkowych. Na drugim planie rozciąga się przepiękny widok na okolicę. Została uchwucona w kadrze, gdy pisała list. Ubrana jest w dżinsy, luźny kardigan oraz duże okulary.

Miejmy nadzieję, że żona Baracka Obamy, tak jak zapewnia w poście, czuje się już znacznie lepiej.

  • Malia Obama ma stalkera
  • Michelle Obama na tarasie swojego domu w Waszyngtonie
  • Księżna Kate i Michelle Obama w Pałacu Kensington
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Barack Obama i Michelle Obama (fot. ONS)
  • Michelle Obama w żółtej sukience Narciso Rodriguez (fot. ONS)
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Michelle Obama na wakacjach z córką
  • Królowa Hiszpanii Letizia (kreacja: Nina Ricci) i Michelle Obama (kreacja: Delpozo), spotkanie w Madrycie (fot. ONS)
[1/9] Malia Obama ma stalkera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także