NewsyMichelle Obama w nowej fryzurze. Na takie uczesanie nie pozwoliłaby sobie jako pierwsza dama. Jak nastolatka!

Michelle Obama w nowej fryzurze. Na takie uczesanie nie pozwoliłaby sobie jako pierwsza dama. Jak nastolatka!

Michelle Obama ma nową fryzurę
Michelle Obama ma nową fryzurę
Elwira Szczepańska
15.02.2023 23:30, aktualizacja: 15.02.2023 23:40

Barack Obama przez osiem lat był prezydentem Stanów Zjednoczonych. Gdy skończył pełnić funkcję skupił się na życiu rodzinnym. Polityk od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z Michelle Obamą, która uchodzi za wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Wspólnie wychowują dwie córki – 25-letnią Malię i 22-letnią Natashę.

Barack jakiś czas temu wydał książkę Ziemia obiecana, w której ujawnił wybrane informacje z życia prywatnego. Chociaż publikację chętnie kupowali sympatycy byłego prezydenta, to jego córki jeszcze do niej nie zajrzały. W jednym wywiadzie sam zainteresowany zażartował, że poczuł się urażony, ale tylko na chwilę. Potem odetchnął z ulgą. Nie ukrywa, że najbardziej stresuje się recenzją swojej żony i młodszej córki:

Powodem jest to, że Sasha to mini matka, a ja boję się Michelle – powiedział z uśmiechem – A Sasha, ma zasadniczo taki sam wygląd i takie samo nastawienie.

Barack Obama i jego żona Michelle Obama co jakiś czas pojawiają się publicznie, ponieważ nie zaprzestali angażować się w życie społeczne. W styczniu ubiegłego roku gościli podczas zaprzysiężenia Joe Bidena. Fryzura byłej Pierwszej Damy USA była prawdziwym hitem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Odkąd przestała pełnić oficjalną funkcję, pozwala sobie na nieco bardziej odważne uczesania i stylizacje.

Na najnowszym zdjęciu wygląda bardzo dziewczęco.

Michelle Obama w nowej fryzurze

Michelle Obama od lat jest podziwiana przez kobiety z całego świata. Amerykańska prawniczka w młodości nawet nie marzyła, że zostanie Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych. Po zakończeniu prezydentury swojego małżonka w 2017 roku Michelle prężnie działa w swojej fundacji, jak również udziela się w środowiskach kobiecych, walcząc o ich prawa. Żona Baracka Obamy jest niekwestionowanym autorytetem, wspaniałą osobowością, a jej profil internetowy z dnia na dzień zdobywa nowych fanów.

Niezmiennie podziwia ją także jej mąż Barack Obama, który nie zapomniał o niej w walentynki, publikując romantyczny wpis.

Wszystkiego dobrego z okazji walentynek dla jedynej w swoim rodzaju @MichelleObama. Sprawiasz, że każdy dzień to przygoda - napisał.

My patrzymy na fryzurę Michelle. Była pierwsza dama ma na głowie drobno splecione warkoczyki, które spięła na czubku głowy. Na takie uczesanie nie pozwoliłaby sobie podczas prezydentury męża. Wygląda bardzo młodzieżowo. Jak wam się podoba?

Michelle Obama ma nową fryzurę
Michelle Obama ma nową fryzurę
Michelle Obama fryzura
Michelle Obama fryzura
Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena
Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena
Michelle Obama i Barack Obama z córkami
Michelle Obama i Barack Obama z córkami
Michelle Obama z córkami oraz swoją matką - zdjęcie z okazji Dnia Matki 2019
Michelle Obama z córkami oraz swoją matką - zdjęcie z okazji Dnia Matki 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także