NewsyMichelle Obama chce pogodzić Meghan z rodziną królewską. To niesamowite, co dla niej zrobiła

Michelle Obama chce pogodzić Meghan z rodziną królewską. To niesamowite, co dla niej zrobiła

Michelle Obama o wywiadzie Meghan i Harry'ego
Michelle Obama o wywiadzie Meghan i Harry'ego
Magda Kwiatkowska
16.03.2021 06:00, aktualizacja: 16.03.2021 10:47

Wywiad Harry'ego i Meghan Markle, którego udzielili Oprah Winfrey, odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Zaraz po jego emisji w stacji CBS był komentowany i interpretowany przez specjalistów od rodziny królewskiej, którzy wnikliwej ocenie poddawali nie tylko wypowiedziane słowa, ale i mowę ciała. Nie zabrakło również opinii fanów monarchii.

Żadna rozmowa, która pojawiła się w amerykańskiej telewizji, nie wzbudziła tak wielu emocji. Rewelacje, jakie pojawiły się w wywiadzie, nie postawiły rodziny królewskiej w najlepszym świetle. Sussexowie zarzucili potomkom królowej Elżbiety II rasizm, co spowodowało powszechne oburzenie. Jedna z bliskich osób tuż przed narodzinami Archiego miała zapytać Harry'ego o to, jak ciemną skórę będzie miał ich syn.

Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie, w którym odpowiedział na kontrowersyjne zarzuty. Zagraniczne tabloidy podają, że królowa wszczęła prywatne śledztwo, które ma jej pomóc w ustaleniu prawdy oraz planuje wyciągnąć surowe konsekwencje za to, że książę Karol nie odbierał telefonu od syna:

Cała rodzina jest zasmucona, gdy dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Poruszane kwestie, szczególnie kwestia rasy, są niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, traktuje się je bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.

Michelle Obama zdecydowała się powiedzieć, co sądzi o wywiadzie Meghan i Harry'ego, po którym ich popularność zaczęła gwałtownie spadać nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Michelle Obama skomentowała wywiad Harry'ego i Meghan. Co powiedziała?

Bezpośrednio po emisji odcinka, został on poddany obszernej krytyce. W Polsce jako pierwszy zrobił to książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, który nie zostawił na Meghan suchej nitki.

W Stanach Zjednoczonych również wielu specjalistów głośno komentowało rewelacje, jakie pojawiły się w rozmowie u Oprah. Głos w tej sprawie zabrała Michelle Obama, którą poproszono o komentarz podczas spotkania w programie telewizyjnym Access Hollywood.

Jedna z najbardziej lubianych przez Amerykanów Pierwszych Dam zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym przyznała, że modli się za Sussexów. Wierzy, że w ten sposób uda się jej pojednać Meghan z Windsorami:

Myśląc o tym, przez co przeszli Harry i Meghan, myślę o tym, jakie znaczenie ma w dzisiejszych czasach rodzina. Modlę się o przebaczenie, miłość i determinację, która pomoże im w przyszłości rozwiązać ten konflikt, ponieważ nie ma nic ważniejszego od rodziny.

Zgadzacie się ze słowami Michelle? Wierzycie w to, że Harry i Meghan mogliby w przyszłości pogodzić się z królową i pozostałymi członkami rodziny królewskiej?

Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena
Michelle i Barack Obama – zaprzysiężenie Joe Bidena
Michelle i Back Obama w Pałacu Buckingham – 2011 rok
Michelle i Back Obama w Pałacu Buckingham – 2011 rok
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także