NewsyMichał Żebrowski za dzień na planie "Na dobre i na złe" zgarnia bajońską sumę. Dla niektórych to kilka miesięcy pracy

Michał Żebrowski za dzień na planie "Na dobre i na złe" zgarnia bajońską sumę. Dla niektórych to kilka miesięcy pracy

Michał Żebrowski
Michał Żebrowski
13.07.2022 07:00, aktualizacja: 13.07.2022 15:52

Michał Żebrowski to prawdziwy wirtuoz sztuki aktorskiej. Do jego najlepszych ról można zaliczyć te w filmach: Pręgi, Kto nigdy nie żył..., Ogniem i mieczem, Wiedźmin, Stara baśń, kiedy słońce było bogiem, Pan Tadeusz, Pianista, Samowolka.  

Od 2011 roku setki tysięcy widzów mogą oglądać go w serialu Na dobre i na złe, gdzie wciela się w postać prof. Andrzeja Falkowicza. Tabloidowi Super Express udało się ustalić, ile aktor inkasuje za pojawianie się na planie formatu – chodzi o naprawdę potężny sumy.

Ile Michał Żebrowski zarabia w Na dobre i na złe?

Jak się okazuje, artysta za dzień pracy na planie zarabia aż 10 tysięcy złotych! Producenci, żeby nieco zaoszczędzić, próbują kręcić serial w ten sposób, aby Michał pojawiał się na planie dwa dni w miesiącu i w tym czasie realizują jak najwięcej scen z jego udziałem.

Michał wynegocjował sobie 10 tysięcy za dzień zdjęciowy. To najwyższa kwota ze wszystkich aktorów serialu. Producent zatem, chcąc płacić mu jak najmniej, kumuluje Michałowi jak najwięcej scen do nakręcenia za jednym razem. Na ogół produkcja mieści się w 2 dniach w miesiącu. Michał zarabia więc miesięcznie 20 tysięcy za dwa dni pracy na planie – przekazało źródło "SE".

Spodziewaliście się, że aktor zarabia tak bajońskie sumy?

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska czekają na dziecko

Odtwórca roli prof. Falkowicza, wraz z żoną Olą Żebrowską, doczekał się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Obecnie para spodziewa się czwartego dziecka, córki. Informacja o płci malucha została potwierdzona na oficjalnym profilu firmy Żebrowskiej.

To dziewczynka! Kolejne dziecko Francis & Henry jest w drodze. Gratulacje dla naszej pięknej założycielki i CEO Oli Żebrowskiej. Życzymy wszystkiego najlepszego i zamierzamy notować, jak to wszystko robisz – podano na Instagramie.

Niecierpliwie czekamy na poród, o którym od razu was poinformujemy!

Lubicie Żebrowskich?

Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Michał Żebrowski bez koszulki teraz i dawniej.
Michał Żebrowski bez koszulki teraz i dawniej.
Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski aktualnie
Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski aktualnie
Michała Żebrowski i Aleksandra Żebrowska w miłosnym uniesieniu
Michała Żebrowski i Aleksandra Żebrowska w miłosnym uniesieniu
Michał Żebrowski. Premiera książki Fundacji SEXED.PL
Michał Żebrowski. Premiera książki Fundacji SEXED.PL
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także