NewsyMichał Wiśniewski znika z „TTBZ”. Po trzech odcinkach pojawi się nowy juror. Do ostatniej chwili wszystko trzymano w tajemnicy

Michał Wiśniewski znika z „TTBZ”. Po trzech odcinkach pojawi się nowy juror. Do ostatniej chwili wszystko trzymano w tajemnicy

Michał Wiśniewski, TTBZ
Michał Wiśniewski, TTBZ
Magda Kwiatkowska

21.03.2022 20:20, aktual.: 22.03.2022 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów Polsatu. Każda kolejna edycja gromadzi przed telewizorami mnóstwo osób, którzy z zainteresowaniem przyglądają się zmaganiom gwiazd.

Występy artystów ocenia niezawodne jury, które na przestrzeni lat kilkukrotnie się zmieniało. 10 września 2021 roku w tej roli zadebiutował Michał Wiśniewski. Mimo że przez wiele lat zarzekał się, że nie chce brać udziału w żadnym talent show, zmienił zdanie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznał, że został do tego namówiony.

Nie chciałem, ale zostałem namówiony. To jest bardzo niewdzięczna rola, ale w tym programie akurat jest najbardziej wdzięczną, jaką mi oferowana przez te wszystkie lata. Odmówiłem wszystkie - tłumaczył.

Wiśniewski świetnie odnalazł się w nowej roli, co wielokrotnie docenili widzowie. Niestety teraz nie mamy dla nich dobrych wieści. W czwartym odcinku zabraknie go na fotelu jurorskim.

Michał Wiśniewski znika z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dlaczego?

Z powodzeniem można stwierdzić, że ten sezon show należy do najlepszych. O Złotą Maskę i 100 tys. zł na cele charytatywne walczą m.in. Ania Rusowicz, Anna Jurksztowicz i Viki Gabor. W ostatnim odcinku to pierwsza z nich święciła triumfy.

W 16. edycji nie brakuje też zaskoczeń. Ostatnio media obiegła wieść, że Karolina Pisarek nie wzięła udziału w nagraniach "wind". To był pierwszy taki przypadek w historii TTBZ.

Pierwszy raz w historii programu TTBZ spotykamy się z taką sytuacją, że ktoś nie bierze udziału w nagraniu „wind”. Karolina Pisarek pojawiła się rano na planie, jednak odbiła się od drzwi. Nie do końca wiadomo, co się stało, ale jest podejrzenie, że jej test na covid wyszedł pozytywny. Możliwe, że było jej to na rękę, bo w show przeżywa ciężkie chwile - jak informował Pomponik.

Teraz na widzów czeka kolejne zaskoczenie. Jak donosi Super Express, w czwartym odcinku programu, który zostanie wyemitowany 25 marca o godz. 20:05, nie pojawi się Michał Wiśniewski. Tabloidowi nie udało się ustalić, jaka jest tego przyczyna. Wiadomo jednak, że jego miejsce zajmie Robert Janowski, zwycięzca poprzedniej edycji.

Fani Wiśniewskiego z pewnością na tę informację zaczną drżeć z niepokoju. Przypomnijmy tylko, że Janowski powiedział kiedyś, że z chęcią dołączyłby na stałe do grona jurorów.

Myślicie, że Robert wygryzie Michała?

Michał Wiśniewski o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Michał Wiśniewski o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Michał Wiśniewski - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Michał Wiśniewski - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Michał Wiśniewski - prezentacja kalendarza charytatywnego na rzecz fundacji prof. Religi
Michał Wiśniewski - prezentacja kalendarza charytatywnego na rzecz fundacji prof. Religi
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski w kąpielówkach
Michał Wiśniewski w kąpielówkach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także