NewsyMichał Szpak zdradził, kto jest jego faworytem na Eurowizji 2016? Zachęca do głosowania na...

Michał Szpak zdradził, kto jest jego faworytem na Eurowizji 2016? Zachęca do głosowania na...

Michał Szpak
Michał Szpak
Natalia Brzostowska

02.05.2016 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielki finał Eurowizji już 14 maja, to właśnie wtedy dowiemy się w czyje ręce trafi główna wygrana. Dla Michała Szpaka będzie to najważniejszy występ w całej jego karierze. Już od bardzo dawna przygotowuje się do tego wydarzenia. Ostatnie dnie przed wyjazdem spędził w miejscowości Odry. Tam znajduje się jedno z jego ulubionych miejsc, do którego uwielbia wracać i gdzie czuje się najlepiej.

Tymczasem do Polski na swoją trasę promocyjną przed Eurowizją przyjechała Francesca Michielin z Włoch. Michał Szpak zostawił wiadomość dla wokalistki na swoim Facebooku:

Głosujcie na Francescę Michielin z WłochWitaj Francesca Michielin !!! Witamy w Polsce. Jak się czujesz? Baw się dobrze w naszej stolicy. Do zobaczenia wkrótce ! ❤️ Życzę Ci mnóstwa dobrych wspomnień z Polski. Żałuję, że nie mogę się z Tobą spotkać i smutno mi, że nie możemy miło spędzić czasu w Polsce. 

Posłuchacie prośby Michała Szpaka i oddacie na nią głos? A może macie innego faworyta? Słyszeliście już wszystkie konkursowe piosenki? Jeżeli nie to zebraliśmy dla Was wszystkie utwory, które usłyszycie na eurowizyjnej scenie.

Michał Szpak i Francesca Michielin, reprezentantka Włoch na Eurowizji 2016 w Londynie
Michał Szpak i Francesca Michielin, reprezentantka Włoch na Eurowizji 2016 w Londynie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także