NewsyMichał Szpak idzie na całość i oficjalnie zapowiada potężne zmiany. Fanki będą załamane!

Michał Szpak idzie na całość i oficjalnie zapowiada potężne zmiany. Fanki będą załamane!

Michał Szpak idzie na całość i oficjalnie zapowiada potężne zmiany. Fanki będą załamane!
Elwira Szczepańska

28.06.2018 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Szpak bez żadnych wątpliwości jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. Zrobiło się o nim głośno zaledwie kilka lat temu, a obecnie dorównuje sławą największym diwom znanym z rodzimej sceny muzycznej. Jego wyjątkowy głos i talent, a także nieprzeciętna charyzma, sprawiają, że fani ciągną do niego jak ćmy do ognia, i nie dotyczy to jedynie Polski.

Szpak może pochwalić się sporym gronem zagranicznych wielbicieli, w czym na pewno pomógł sukces jaki odniósł na Eurowizji w 2016 roku. Choć nie zwyciężył w konkursie, zajął wysokie trzecie miejsce w głosowaniu publiczności i rozkochał w sobie setki nowych fanów. Jego trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych, Classica Tour, okazała się być ogromnym sukcesem. Tylko co dalej?

W Polsce osiągnął już wszystko, co było do osiągnięcia. W jednym z ostatnich wywiadów Michał wyznał, że rozważa wyprowadzkę. Zagraniczna scena oferuje o wiele więcej niż znajome polskie zakątki i podjęcie podobnego kroku na pewno nie zaszkodziłoby jego karierze:

Myślę o tym, żeby wyjechać, rozwijać się. Tutaj zrobiłem dużo i wydaję mi się, że jestem takim wieku, że muszę cały czas nad sobą pracować, rozwijać się i osiągać kolejne sukcesy. Nie zostawię oczywiście tego, co tu się dzieje, ale będę chciał próbować działać za granicą.

Myślicie, że Michał zdecyduje się na wyjazd i zacznie pracować nad dalszym rozwojem w cieplejszym klimacie, czy ostatecznie pozostanie wierny Polsce?

  • Michał Szpak rodzina
  • Michał Szpak – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4
  • Michał Szpak Facebook
  • Michał Szpak - Przebojowe Opole 2018
  • Michał Szpak oblewa się wodą podczas koncertu
  • Michał Szpak – Wielka Gala Gwiazd 2018
  • Michał Szpak – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy
  • Michał Szpak ma świetną sylwetkę
[1/8] Michał Szpak rodzina
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także