NewsyMichał Szpak wygląda jak królowa Elżbieta II. W takiej stylizacji jeszcze go nie widzieliśmy. Grzecznie

Michał Szpak wygląda jak królowa Elżbieta II. W takiej stylizacji jeszcze go nie widzieliśmy. Grzecznie

Michał Szpak, królowa Elżbieta II
Michał Szpak, królowa Elżbieta II
Elwira Szczepańska

16.03.2022 21:20

Michał Szpak wybrał bardzo elegancką stylizację z kapeluszem. Jakie było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że wygląda zupełnie jak królowa Elżbieta II. Nie mieszkał podzielić się tym z fanami.

Michał Szpak wystylizował się na królową Elżbietę II

Od lat ta sama fryzura. Dziewięć koron, dwieście broszek, buty i rękawiczki szyte na miarę. Kapelusze, poły płaszczy i żakietów obciążane ołowiem, by nie targał ich wiatr. Królowa Elżbieta II ani nie dyktuje trendów, ani za nimi nie podąża. Niewątpliwie ma jednak swój styl i przykłada dużą wagę do swojego wizerunku. Od lat 90. styl monarchini ukształtował się w obecnej do dziś formie, która dla wielu wydaje się być nieco kiczowata. Ale jak sama władczyni twierdzi gdyby ubierała się na beżowo, nikt nie wiedziałby, kim jest.

Co z kolorowymi kostiumami Elżbiety II ma wspólnego Michał Szpak? Właśnie odkrył, że wybrał stylizację do złudzenia przypominająca jedną z tych, które nosi królowa. To dosyć zaskakujące, gdyż wokalista zwykł zaskakiwać przedziwnymi strojami, a tu tak grzecznie. Aż sam postanowił się podzielić spostrzeżeniem na Instagramie. Zestawił swoje zdjęcie w niebieskim ubraniu i kapeluszu pod kolor całości, z fotką monarchini w podobnej stylizacji.

Są różne wywiady ja jestem z Wywiadu MI5 Królowej Elżbiety II #halowodospad - napisał Szpak, który własnie promuje nowy singiel.

Przypomnijmy, że Michał Szpak pod koniec lutego wydał nowy bardzo długo wyczekiwany przez fanów singiel Halo Wodospad. W serwisie YouTube utwór opatrzony jest jedynie grafiką, na której możemy zobaczyć: Krzysztofa Krawczyka, Violettę Villas, Czesława Niemena, Freddiego Mercury’ego, Prince’a i Davida Bowie. W prawym dolnym rogu można dostrzec psa o imieniu Hektor, którego adoptował ze schroniska. Fani tak się zachwycili piosenką, że zrobili Michałowi niespodziankę i zrobili dla niego wielki mural na ścianie jednej z kamienic.

  • Michał Szpak pokazał mural od fanów
  • Michał Szpak pokazał mural od fanów
  • Michał Szpak pokazał mural od fanów
  • Michał Szpak pokazał mural od fanów
  • Michał Szpak w programie Artura Rawicza
  • Michał Szpak w programie Artura Rawicza
  • Michał Szpak jak królowa Elżbieta II
  • Michał Szpak jak królowa Elżbieta II
[1/8] Michał Szpak pokazał mural od fanów
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także