NewsyMichał Szpak szaleje z psem! Śpiewa, tańczy i zadziera nogę! CO TAM SIĘ DZIEJE?

Michał Szpak szaleje z psem! Śpiewa, tańczy i zadziera nogę! CO TAM SIĘ DZIEJE?

Michał Szpak
Michał Szpak
14.12.2023 18:45

Michał Szpak to piosenkarz i autor tekstów, który wzbudza wiele kontrowersji. Jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami swoim życiem prywatnym i zawodowym. Jak się okazuje, nie tylko jego stroje zaskakują internautów.

Michał Szpak lubi szokować

Artysta słynie z tego, że jest kontrowersyjny. W swoje 33 urodziny przebrał się za Jezusa i opublikował zdjęcia na Instagramie. Z racji tego, że wkroczył w tzw. wiek chrystusowy, przebrał się w złotą szatę i zapozował z zapaloną menorą.

Chrystusowe 33. W ten nowy etap wchodzę z marzeniem na dłoni pt. NADWIŚLAŃSKI MROK - napisał na Instagramie.

Post Szpaka wywołał masę negatywnych komentarzy. W sprawie wypowiedział się nawet ksiądz, zaprzyjaźniony z dziennikarzami jednego z portali plotkarskich.

Za święte postacie można się przebierać jedynie z okazji jasełek i Bożego Narodzenia - jak robią dzieci czy dorośli, ale nie wypada, by wybierać takie stroje na co dzień. Dla nas, chrześcijan, Bóg jest największą świętością, z której nie można robić sobie żartów. Takie przebrania to jest gruba prowokacja. Z religii nie można robić cyrku, dlatego, jak powiedziała mi bliska osoba, w Sejmie nie powinno się dzielić opłatkiem. Podpisuję się pod tymi słowami - przekazał duchowny w rozmowie z ShowNews.

Michał Szpak szaleje ze swoim psem

Michał opublikował nagranie, na którym widzimy go w kasku motocyklowym w gwiazdy i w okularach przeciwsłonecznych. Na pierwszym planie jest także jego pies. Artysta sobie podśpiewuje i wygłupia się z psem, taszcząc jego uszy. W pewnym momencie zaczyna nawet tańczyć na siedząco i śpiewa do ogona czworonoga udając, że to mikrofon. Widać, że wokalista doskonale się przy tym bawi.

Co o tym myślicie? Jesteście fanami Michała?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także