NewsyMichał Szpak z okazji 32. urodzin zafundował sobie rozbieraną sesję w Paryżu. Postawił jedynie na różowe skarpetki. Można się zawstydzić

Michał Szpak z okazji 32. urodzin zafundował sobie rozbieraną sesję w Paryżu. Postawił jedynie na różowe skarpetki. Można się zawstydzić

Michał Szpak
Michał Szpak
Krystyna Miśkiewicz
07.12.2022 14:20, aktualizacja: 07.12.2022 16:12

Michał Szpak ponad dekadę temu wziął udział w programie X-Factor. Od tamtej pory jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma wiele zawodowych sukcesów, ale przede wszystkim cieszy się uznaniem fanów.

Tych zgromadził wokół siebie całe mnóstwo. W 2016 roku reprezentował Polskę na Konkursie Eurowizji. Według jurorów zasłużył na 25. miejsce, a głosami widzów zdobył trzecią lokatę. Po zsumowaniu wyników zajął ostatecznie ósme miejsce, co jest trzecim najlepszym rezultatem wśród polskich wykonawców.

Sympatycy wokalu Michała z zapartym tchem śledzą karierę muzyka, o którym trudno zapomnieć. Artystę wyróżnia nie tylko głos, ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość i wizerunek. Uwielbia szokować stylizacjami i na scenie zawsze pojawia się w niebywałych kreacjach, które są dopracowane we wszystkich szczegółach. Muzyk pod koniec listopada pojechał do Paryża, a relacją z wyjazdu pochwalił się w sieci. Opublikował zdjęcie, obok którego nie można przejść obojętnie. Pozuje jedynie w skarpetkach.

Michał Szpak bez ubrań na urodzinowym zdjęciu w Paryżu

Michał Szpak każdego roku z wielką pompą świętuje swoje urodziny. Zawsze zamieszcza w sieci relacje dla fanów z tego wyjątkowego dnia. Tym razem postanowił wyjechać do Paryża, gdzie uczcił osobiste święto. W hotelu Soho House Paris zrobił sobie zdjęcie z okazji 32. urodzin, ale tym razem nie zaszalał ze stylizacją. Wręcz przeciwnie postanowił zrezygnować z ubrań! Miał na sobie jedynie różowe skarpetki, a strategiczne miejsca zakrył pomarańczowym balonem.

Cóż Paryż jako urodzinowy prezent… why not !! Tętni to miasto, każda jego tkanka i dzielnica Coś jest co nie pozwala na zapomnienie Dziękuje za prezent - napisał.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami, ale widać przywykli do rozbieranych zdjęć swojego idola, ponieważ pojawiły się tam jedynie urodzinowe życzenia. Wokalista spędzał czas w apartamentach hotelu położonego w Pigalle. To wyjątkowe miejsce, bo ulokowane w XIX-wiecznym budynku. Wśród licznych dzieł sztuki, które się tam znajdują, czuł się znakomicie.

Jak wam się podoba pomysł na urodzinową sesję Michała?

Michał Szpak szokuje w urodziny
Michał Szpak szokuje w urodziny
Michał Szpak szokuje w urodziny
Michał Szpak szokuje w urodziny
Michał Szpak. Top of the Top Sopot Festival 2022
Michał Szpak. Top of the Top Sopot Festival 2022
Michał Szpak skończył 32 lata
Michał Szpak skończył 32 lata
Michał Szpak szokuje w urodziny
Michał Szpak szokuje w urodziny
Michał Szpak
Michał Szpak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także