NewsyMichał Szpak dokonał coming outu i określił w kim może się zakochać. Teraz chce tylko jednego. "Marzę o tym, żeby mieć dziecko"

Michał Szpak dokonał coming outu i określił w kim może się zakochać. Teraz chce tylko jednego. "Marzę o tym, żeby mieć dziecko"

Michał Szpak
Michał Szpak
Krystyna Miśkiewicz
12.10.2022 23:30

Michał Szpak w 2011 roku wziął udział w programie X-Factor. Od tamtej pory jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma wiele zawodowych sukcesów, ale przede wszystkim cieszy się uznaniem fanów. Tych zgromadził wokół siebie całe mnóstwo. Sympatycy jego wokalu z zapartym tchem śledzą karierę muzyka, o którym niełatwo zapomnieć. Michała wyróżnia nie tylko głos, ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość i wizerunek.

Już na samym początku kariery został okrzyknięty barwnym ptakiem polskiej muzyki, a to nie zmienia się od lat. Za każdym razem gdy pojawia się publicznie zaskakuje nie tylko wymyślnym strojem, ale też makijażem, czy manicure. Obok jego stylizacji nie da się przejść obojętnie. Dzięki zainteresowaniu, jakie wzbudza fani śledzą nie tylko jego muzyczne poczynania, ale też życie prywatne. Artysta właśnie zaskoczył wyznaniem.

Michał Szpak planuje mieć dziecko

Michał Szpak nie ma przed swoimi sympatykami zbyt wielu tajemnic. Chętnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda jego prywatność, ale też rozmawia z mediami. Ostatnio udzielił wywiadu magazynowi Twój Styl, gdzie opowiedział między innymi o swoim dzieciństwie.

Choć było biednie i czasem ciężko, czułem się bezpiecznie. To nie był dom przytulaśny, jesteśmy z surowego chowu, ale szczery, prawdziwy, dobry. Mieszkaliśmy w dwupokojowym służbowym mieszkaniu na obrzeżach Jasła. Dwa pierwsze piętra budynku zajmował hotel, wyżej były mieszkania - wspominał.

Wyjawił też w końcu swoją orientację i zdradził, że dla niego miłość nie ma płci. Artysta jest panseksualny. Mógłby się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie.

Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą.

Wokalista powiedział też o jednym ze swoich największych marzeń. Okazuje się, że muzyk bardzo chciałby mieć dziecko.

Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze -wyznał w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Trzeba przyznać, że Michał dawno nie wyjawił aż tak wiele. Pozostaje trzymać kciuki za spełnienie jego marzenia.

  • Michał Szpak
  • Michał Szpak znów prowokuje. Wypiął pupę do kamery
  • Michał Szpak - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
  • Michał Szpak zaprezentował look do oceny
  • Michał Szpak. Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Michał Szpak. Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Gwiazdy w „DDTVN”. Michał Szpak
[1/7] Michał Szpak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także