NewsyMichał Szpak spotkał się z gwiazdą ABBY! "Już czuję się wielkim zwycięzcą swojego życia"

Michał Szpak spotkał się z gwiazdą ABBY! "Już czuję się wielkim zwycięzcą swojego życia"

Michał Szpak na otwarciu tygodnia Eurowizji
Michał Szpak na otwarciu tygodnia Eurowizji
Natalia Brzostowska
10.05.2016 10:59, aktualizacja: 11.05.2016 13:57

Michał Szpak już po jutrze zaprezentuje swój utwór Color of Your Life podczas półfinału Eurowizji 2016. Po zakończonym koncercie będziemy znali wszystkich reprezentantów, którzy zmierzą się w głównym finale. Tymczasem trwają ostatnie przygotowania do wielkiego show. Michał uczestniczy w imprezach oraz robi wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Wczoraj oficjalnie rozpoczął się tydzień Eurowizji. Podczas uroczystości pojawił się także jeden z założycieli zespołu Abba - Björn Ulvaeus, który jest wielką inspiracją polskiego reprezentanta:

Nadszedł moment by powrócić do korzeni i tak właśnie się stało! Szpak wpadł w osłupienie kiedy to z pełnym luzem po królewskich schodach poruszała się postać niezwykła a był nią Björn Ulvaeus jeden z założycieli zespołu ABBA i w tym momencie czas się zatrzymał. Człowiek który miał niewątpliwy wpływ na przemysł muzyki rozrywkowej na świecie przemówił po milczeniu tak długim... To kolejny diament w mojej kolekcji wspomnień takich jak koncert Ozzy Osbourne Aerosmith Alice Cooper etc. (...)Björn przekazał mi w ten dzień tak wiele że bez względu na wszystko już czuje się wielkim zwycięzca swojego życia. Posiadam już teraz wspomnienia które są bezcenne a co będzie dalej!?  Mam wielką nadzieję że nadejdzie czas kiedy i ja stanę się tak inspirującą jednostką i że stworzę dla siebie i dla Was tak wielki album muzycznych i nie tylko doznań:)

Trzymamy kciuki!

Michał Szpak na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016
Michał Szpak na ceremonii otwarcia Eurowizji 2016
Bjorn Ulvaeus z żoną Leną Kallersjo
Bjorn Ulvaeus z żoną Leną Kallersjo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także