NewsyMichał Szpak jest gotowy na ojcostwo. "Chcę przedłużać życie"

Michał Szpak jest gotowy na ojcostwo. "Chcę przedłużać życie"

Michał Szpak (fot. KAPiF)
Michał Szpak (fot. KAPiF)
25.11.2023 20:23

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, Michał Szpak, od lat jest tematem wielu dyskusji w polskich mediach. Artysta przyciąga uwagę nie tylko swoimi muzycznymi eksperymentami, ale także nietypowymi scenicznymi stylizacjami i ciekawym wizerunkiem artystycznym. Jako jedna z pierwszych osób, które zyskały sławę dzięki X Factorowi, zdołała przez ten długi czas powiedzieć na swój temat sporo. Fani nadal nie mają jednak odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.

Michał Szpak chce zostać ojcem

W ostatniej rozmowie z Wprost Michał Szpak opowiedział co nieco na temat swojej misji jako artysty. Jest dumny z tego, że w pewnych kwestiach jest pionierem na polskiej scenie muzycznej. Zamierza kontynuować to, co wychodzi mu najlepiej. Zdobył się też na refleksję na temat dzisiejszej młodzieży.

Myślę jednak, że w tym temacie wypełniłem swoją misję: przetarłem ścieżkę ludziom ekstrawaganckim, wyrazistym, krzykliwym; młodzieży, która teraz nie ma już żadnego oporu, żeby się wyrażać. Oni są wolni w zasadzie od wszystkiego, od czego my wolni nie byliśmy; choć mają oczywiście inne problemy i ogromną presję - przyznał.

W pewnym momencie padło pytanie o ojcostwo. Piosenkarz jakiś czas temu podkreślał, że chciałby mieć dzieci. Teraz udzielił jednak zaskakująco mocnej odpowiedzi. Powiedział wprost, że chce "przedłużać życie".

Absolutnie chcę mieć dzieci. Moja mamuśka miała mnie, jak miała 22 lata. Ja jestem na to gotowy, choć jeszcze nie teraz. Ale wiem, że to jest moja powinność: chcę przedłużać życie - podsumował.

Jakim ojcem będzie?

Jeszcze w kwietniu tego roku Michał Szpak dumał nad tym, jakim ojcem chciałby być dla swojego dziecka. Jego pomysł na siebie w tej roli z pewnością można zaklasyfikować jako oryginalny.

Na pewno pójdę z nim na każdy melanż, jaki będzie możliwy i będę jego przyjacielem, po prostu - wypalił.

Widzicie go w takim wydaniu?

Michał Szpak popiera Marsz Równości
Michał Szpak popiera Marsz Równości
Michał Szpak podbija Afrykę w ekscentrycznym stroju (fot. Instagram)
Michał Szpak podbija Afrykę w ekscentrycznym stroju (fot. Instagram)
Michał Szpak doceniony za wsparcie dla osób LGBT (fot. KAPIF)
Michał Szpak doceniony za wsparcie dla osób LGBT (fot. KAPIF)
Michał Szpak
Michał Szpak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także