A mianowicie, autorski program Michała, WidziMiSię został zdjęty z anteny. Taką informację przekazał sam dziennikarz na swoim Facebooku:
Przypomnijmy, że Michał Figurski był prowadzącym WidziMiSię od czerwca 2013 roku. 8 września 2016 roku, po rocznej przerwie związanej z chorobą dziennikarz powrócił do pracy w Polsat News 2. Niestety ku nieszczęściu prezentera, znów stał się bezrobotny…