NewsyMetamorfozy gwiazd. Lekarka zdradza, co sobie poprawiły z pomocą medycyny estetycznej. Można spaść z krzesła!

Metamorfozy gwiazd. Lekarka zdradza, co sobie poprawiły z pomocą medycyny estetycznej. Można spaść z krzesła!

Gwiazdy i medycyna estetyczna
Gwiazdy i medycyna estetyczna
06.08.2023 05:00

Gwiazdy chcą starzeć się jak najwolniej, a najlepiej wcale. Przy tym pragną wyglądać jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że dobry chirurg plastyczny jest nie do przecenienia.

Gwiazdy poprawiają urodę

Kult piękna to fakt. Jako ludzie jesteśmy estetami i wolimy otaczać się tym, co piękne, zamiast tego, co szkaradne. Potrafimy być też próżni i dążyć do doskonałości, jeśli chodzi o nas samych.

Gwiazdy, które pracują twarzą i ciałem starają się ciężko o to, by ich narzędzia pracy służyły jak najdłużej i jak najlepiej. Jeśli coś szwankuje, opada, powiększa się zbytnio lub maleje, a nie powinno, chirurg plastyczny i medycyna estetyczna potrafią zdziałać cuda.

Kiedy ingerencje są drobne i niezbyt rzucają się w oczy, a jednocześnie robią swoje, twarz wygląda naturalnie. Problem zaczyna się wtedy, gdy patrząc na zdjęcia sprzed kilku lat, nie jesteśmy w stanie rozpoznać danej osoby. Lekarka w wielkim mieście pyta swoich fanów, co, ich zdaniem, poprawiły sobie znane osoby.

Wielkie metamorfozy gwiazd

Zmiany potrafią być naprawdę subtelne albo wręcz spektakularne. Przykłady można by mnożyć. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, które posłużyły instagramerce za przykład, że medycyna estetyczna to nie zabawa.

Komentarze jej fanów to czyste złoto! Internauci czasem nie mogą uwierzyć, że zestawione zdjęcia zostały zrobione jednej osobie!

  • Omg tutaj to chyba przeszczep twarzy ?. Nie widzę w ogóle podobieństwa!
  • Nos, botoks w żwacze, implant brody bądź wypełnienie kwasem, podniesienie luku brwiowego - wymieniła precyzyjnie czytelniczka.
  • Usta, brwi , botox na żwacze , modelowanie żuchwy , botox na czoło , kurze łapki – chyba na cała twarz...
  • Chyba łatwiej będzie wymienić czego nie robiła
  • Uważam,że poddała się każdym zabiegom … Czy to w ogóle jest Khloe?
  • Oprócz zrzucenia kg widać od razu poprawki na twarzy. Niestety, ale po prawej wygląda już jak „każda” pani idealna z Instagrama. Wąski nos, wklęśnięte policzki i te brwi podciągnięte pod włosy, że aż oczy zaczynają zezować.

Lekarka w wielkim mieście skomentowała też zabiegi, jakim poddały się polskie gwiazdy, między innymi Maja Sablewska i Edyta Pazura.

Co sądzicie o medycynie estetycznej?

Zoë Kravitz
Zoë Kravitz
Blake Lively
Blake Lively
Adele
Adele
Alexa Dellanos
Alexa Dellanos
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także